استعلام لحظه ای قیمت بیمه های خودرو (شخص ثالث و بدنه)

استعلام لحظه ای قیمت بیمه های خودرو (شخص ثالث و بدنه) حراج کن: شاید شما هم تاکنون بارها اسامی انواع بیمه خودرو مانند بیمه شخص ثالث و بدنه را شنیده اید؛ اما شاید درباره آنها اطلاعات کامل و درستی در اختیار نداشته باشید که باید از آن باخبر باشید.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، یکی از این موضوعات را می توان قیمت بیمه شخص ثالث و بدنه در نظر گرفت. باتوجه به اهمیت این مساله تصمیم داریم در رابطه با استعلام بیمه شخص ثالث و بدنه اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم؛ بدین سبب سفارش می شود ادامه متن را از دست ندهید تا با چنین موضوع مهمی به خوبی آشنا شوید.
بیمه شخص ثالث چیست؟
یکی از انواع بیمه های الزامی برای دارندگان وسیله نقلیه است که در جهت جبران خسارت های مالی و جانی وارد شده به شخص ثالث مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که شخص اول بیمه گزار است که مالک خودرو نیز به حساب می آید، شخص دوم شرکت بیمه مورد نظر شما بشمار می رود که تحت نام بیمه گر شناخته می شود و شخص ثالث در حقیقت شخص لطمه دیده در یک حادثه رانندگی است.
اکنون باتوجه به آنچه گفته شد، اگر شخص ثالث در زمان حادثه گرفتار خسارت های جانی و مالی شود، دیگر نگرانی برای شخص دوم وجود نخواهد داشت؛ البته به شرط آنکه فرد بیمه شخص ثالث را داشته باشد؛ بدین سبب می توان گفت این بیمه در حقیقت بیمه ای بشمار می رود که خسارت های ناشی از حادثه و فوت را پشتیبانی و جبران می کند، اما بیمه شخص ثالث چه خسارت هایی را پوشش می دهد؟
پوشش های بیمه شخص ثالث چیست؟

طبق آنچه در متن گفته شد، بیمه شخص ثالث بطور کلی دو دسته از خسارات را تحت پوشش خود قرار می دهد که این دو دسته را می توان خسارت های جانی و مالی در نظر گرفت. در حقیقت باید گفت بیمه گر در چنین شرایطی متعهد می شود که خسارت های پیش آمده را جبران کند. البته باید متذکر شد که در ارتباط با هر یک از انواع خسارت نیز نکاتی وجود دارد که باید از آنها باخبر شوید.
خسارت های مالی تحت پوشش بیمه: در زمان رخداد حادثه امکان دارد به مال و اموال شخص ثالث مانند خودرو، خسارت وارد شود. در چنین شرایطی بیمه موظف است که خسارت های رخ داده برای شخص ثالث را جبران کند؛ البته در ارتباط با این بیمه باید بدانید که برای بیمه هیچ وظیفه ای در جهت جبران خسارت های وارده بر خودرو مقصر در نظر نگرفته شده است و فرد باید برای چنین شرایطی از بیمه بدنه خودرو کمک بگیرد؛ چونکه این بیمه می تواند خسارت های وارده بر خودرو مسبب حادثه را نیز جبران کند.
خسارت های جانی و بدنی تحت پوشش بیمه: دسته دوم از خسارت ها که تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار می گیرند را می توان خسارت های جانی و بدنی در نظر گرفت. این دسته شامل مواردی چون خسارت های ناشی از فوت شخص ثالث، نقص عضو و هزینه های درمان بیمار در بیمارستان می شود. بیمه در چنین شرایطی و با رخداد هر یک از این اتفاق ها موظف است مبلغ مشخصی را متناسب با نوع خسارت به فرد لطمه دیده و خانواده او بپردازد.
استعلام قیمت بیمه
تا به اینجا به دو مورد از بیمه هایی که بسیار لازم و ضروری هستند اشاره کرده ایم؛ البته باید اظهار داشت که بیمه شخص ثالث یک بیماری الزامی بشمار می رود که تمام خودرو ها موظف به تهیه آن هستند، اما بیمه بدنه ماشین بیمه الزامی نیست و شما می توانید در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام کنید که انجام این کار سفارش می شود.
در رابطه با استعلام قیمت بیمه باید اظهار داشت که در گذشته این مساله به صورت حضوری انجام می شد و سختی های بسیاری را به همراه داشته؛ چونکه این کار زمان زیادی را از فرد می گرفت و همین طور هزینه بیشتری را رقم می زده است. امروزه در ارتباط با این مساله تدابیری صورت گرفته و شما می توانید بدون حضور در مراکز، از هزینه بیمه بدنه و شخص ثالث باخبر شوید.
همچنین باید اشاره نماییم که استعلام اینترنتی بیمه بدنه و شخص ثالث، مزیت های بسیاری را به همراه دارد که در این راستا می توان به صرفه جویی در زمان و پیش رفتن سریع ترِ کارها اشاره نمود. شاید باتوجه به آنچه در این متن گفته شد، تصمیم گرفته باشید برای خرید بیمه بدنه یا شخص ثالث اقدام کنید. اگر این چنین است، باید بدانید که نیازی به حضور در هیچ مرکزی نیست و می توانید تنها با بهره گیری از اینترنت و به صورت آنلاین به این کار بپردازید.
محاسبه، قیمت دهی، استعلام و خرید بیمه را از کجا انجام دهیم؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد و جواب مناسبی برای آن پیدا نکرده باشید. جواب ما برای این سوال، استفاده از سایت بیمه بازار است؛ چونکه این سایت شرایط را به شکلی برای متقاضیان فراهم آورده که می توانند با مراجعه به سایت bimebazar.com از هر آنچه می خواهند باخبر شوند و بررسی های لازم را انجام دهند و سپس در صورت مناسب بودن شرایط، خرید یا دیگر امور مورد نظر را انجام دهند. توجه داشته باشید که می توانید از همین سایت از قیمت بیمه بدنه خودرو، قیمت بیمه شخص ثالث و … نیز باخبر شوید و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز مختلف نخواهید داشت.
این موضوع مزیت های بسیاری دارد که می توان به صرفه جویی در زمان، صدور سریع تر بیمه و پرداخت هزینه های کمتر اشاره نمود. همین طور بیمه بازار تخفیف های گوناگونی را نیز برای کاربران خود در نظر می گیرد و با این کار به آنها کمک می نماید تا خرید مناسبی را تجربه کنند و همین طور به صورت کامل از موضوعات مربوط به بیمه خود باخبر شوند.
توجه داشته باشید که بیماری کرونا به همه گیری بالایی رسیده؛ از همین جهت سفارش می شود حتی الامکان از حضور در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد بپرهیزید. یکی از همین مراکز را می توان بیمه در نظر گرفت؛ اما از آنجایی که امروزه بستر اینترنت مهیا شده و خیلی از امور به صورت اینترنتی صورت می گیرد، سفارش می شود خرید بیمه، استعلام آن و … را نیز به همین صورت و بدون حضور در محیط انجام دهید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/10/15
23:51:42
0.0 / 5
880
تگهای خبر: آنلاین , بازار , پرداخت , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استعلام لحظه ای قیمت بیمه های خودرو (شخص ثالث و بدنه)
نظر شما در مورد استعلام لحظه ای قیمت بیمه های خودرو (شخص ثالث و بدنه)
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵