در وبینار تجلیل از رانندگان نمونه شركت خودرو سرویس شهرداری تهران مطرح شد؛

توجه ویژه به معیشت رانندگان خودرو سرویس شهر

توجه ویژه به معیشت رانندگان خودرو سرویس شهر در وبینار تجلیل از رانندگان نمونه شرکت خودرو سرویس شهرداری تهران بر ضرورت توجه به معیشت این رانندگان تاکید گردید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، آیین تجلیل از رانندگان نمونه شرکت خودرو سرویس شهر با عنوان «سفیران خدمت در شرایط همه گیری کرونا» به صورت وبینار و با حضور افشین حبیب زاده رئیس کمیسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران، سیدمهدی نادمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری، عدیلی مدیرعامل خودرو سرویس شهر و تعدادی از مدیران شهری برگزار گردید.
حبیب زاده، رئیس کمیسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران در این آیین با تقدیر از برگزاری این همایش مجازی، اظهار داشت: باید به معیشت رانندگان خودرو سرویس شهر توجه ویژه داشت. باید به دغدغه ها و مشکلات رانندگان توجه داشت. همچون در زمینه اجرای طرح سهند (سامانه هوشمند ناوگان داخلی شهرداری) ابهاماتی برای رانندگان وجود دارد که باید درباره آن بیشتر شفاف سازی کرد. مهمترین مبحث این است که پیاده سازی این طرح نباید سبب کاهش میزان درآمد رانندگان شود و باید جزئیات آنرا طوری ببینند که رانندگان بتوانند پاسخگوی نیازهای معیشتی و خانواده خود باشند.
وی ادامه داد: اگر لازم است ما هم در شورا کاری انجام بدهیم و مصوبه ای داشته باشیم، چه در بودجه و یا در موارد دیگر، بنده از سوی همکارانم در شورای اسلامی شهر تهران آمادگی کامل خویش را اعلام می کنم.
در ادامه این مراسم عدیلی مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر هم از رونمایی اپلیکیشن خرید کالا برای همکاران راننده این شرکت اطلاع داد اظهار داشت: با تمام توان، پشتیبان رانندگان شرکت خودرو سرویس شهر هستیم. رونمایی از این اپلیکیشن و راه اندازی آن قدمی است به جهت اینکه در این شرایط خاص اقتصادی، در کنار رانندگان باشیم و همکاران خوب مان بتوانند قطعات و ملزومات خودرو را با بهترین کیفیت و با شرایط اقساط خریداری کنند.
عدیلی خاطرنشان کرد: اطمینان داشته باشید با حمایت ها و نگاه ارزشمندی که در مدیریت شهری نسبت به دغدغه ها و مشکلات رانندگان وجود دارد اجازه نمی ‎دهیم تحت هیچ عنوانی به معیشت و حضور این عزیزان لطمه‎ای وارد شود.
در ادامه سید مهدی نادمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران هم با تکیه بر اینکه اجرای سامانه سهند اثر سوئی بر دریافتی رانندگان ندارد، اظهار داشت: آگاه هستم که دغدغه اعضای شورای شهر، شهردار و معاونین محترم این بوده که حتی‎المقدور برای توجه به دغدغه های رانندگان همراهی داشته باشند و ان شاءالله در بودجه ای که برای سال آتی تهیه می شود حتما افزایش حقوق ها به نسبت سالهای قبل چشم گیرتر دیده شود که بتواند بخشی از مشکلات فعلی را جبران کند. همکاران راننده مانند خانواده ما هستند.

حسین وزیری مدیرکل پشتیبانی شهرداری تهران هم در این وبینار اظهار داشت: همکاران راننده خودرو سرویس شهر همچون خانواده ما هستند و تلاش ما این است که در راه خدمت به این عزیزان گام برداریم.

مهدی پیرهادی رئیس هیات مدیره شرکت خودرو سرویس شهر هم در سخنانی در این همایش، اظهار داشت: نقش رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی و سازمانی در قطع زنجیره انتقال کرونا بسیار مهم و کلیدی است و بنابراین سازمان ها و متولیان امر باید در تأمین نیازها همچون تأمین مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دیگر اقلام بهداشتی مورد نیاز، توجه ویژه ‎ای به این عزیزان داشته باشند.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، در آیین تجلیل از رانندگان نمونه شرکت خودرو سرویس شهر از ۴۲ نفر همکاران راننده این شرکت شاغل در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، سازمان بهشت زهرا، سازمان مدیریت پسماند، اداره کل پشتیبانی، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سازمان بوستان ها، شرکت بهره برداری مترو، شرکت شهر سالم، سازمان صدا و سیما، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، شرکت صاایران و بانک سپه که واجد عملکرد برتر برای قطع زنجیره انتقال کرونا در سیستم حمل و نقل بودند با اهداء لوح، تجلیل شد.
منبع:

1399/10/09
12:41:43
0.0 / 5
975
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , اهدا , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توجه ویژه به معیشت رانندگان خودرو سرویس شهر
نظر شما در مورد توجه ویژه به معیشت رانندگان خودرو سرویس شهر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳