امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه های زنجیره ای هستند

امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه های زنجیره ای هستند به گزارش حراج کن معاون بازرگانی داخلی با تکیه بر عملکرد مثبت فروشگاه های زنجیره ای در برهه های مختلف اظهار داشت: انتظار و امید ما در تنظیم بازار شعب فروشگاه های زنجیره ای هستند.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، اعضای هیأت مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای در دیدار با عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت ضمن عرضه گزارش عملکرد اعضا در روزهای شیوع بیماری کرونا، خواهان رفع برخی محدودیت ها برای فعالیت اعضا در حوزه های مختلف شدند.
عباس قبادی در این دیدار با اشاره به اینکه انصافاً عملکرد اتحادیه و اعضای آن در روزهای انتشار کرونا درخشان بوده، اظهار داشت: در دورانی که همه دنیا شاهد غارت فروشگاه های زنجیره ای بودند، اعضای این اتحادیه با مدیریت متمرکز و صحیح طوری عمل کردند که همواره قفسه فروشگاه ها مملوء از کالا بود و فضای بازار مبتلا به اختلال نشد.
دبیرستاد تنظیم بازار در ادامه اضافه کرد: ما در بحث تنظیم بازار امید به اعضای این اتحادیه داریم که همچون گذشته با نقش آفرینی مثبت شاهد آرامش در بازار باشیم.
معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت در ادامه اضافه کرد: در صورت وجود هرگونه مشکل در روند عادی فعالیت فروشگاه های زنجیره ای و اجرای برنامه های توسعه ای، آنها را در جهت تسریع در خدمت رسانی به مردم با استفاده از ظرفیت های قانونی رفع می نماییم.
شایان ذکر است در این نشست حکم انتصاب رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای بعنوان مشاور در امور فروشگاه های زنجیره ای از جانب معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت اعطا شد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/09/15
23:21:09
5.0 / 5
1103
تگهای خبر: بازار , فروش , فروشگاه , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه های زنجیره ای هستند
نظر شما در مورد امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه های زنجیره ای هستند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵