ثبت بازدهی ۲۸ درصدی اكسیر فارابی در یك ماه

ثبت بازدهی ۲۸ درصدی اكسیر فارابی در یك ماه حراج كن: صندوق یكم اكسیر فارابی بعنوان برترین صندوق سرمایه گذاری بورس معرفی گردید.


به گزارش حراج کن به نقل از مهر، بررسی ها نشان میدهد بازدهی شاخص کل بورس در یک ماه اخیر ۱۵ درصد بوده، اما صندوق یکم اکسیر فارابی توانسته به بازدهی بیش از ۲۸ درصد (حدوداً دو برابر بازدهی شاخص کل بورس) برسد.
صندوق یکم اکسیر فارابی بهترین گزینه برای افرادی است که زمان و دانش تحلیلی کافی برای سرمایه گذاری پرریسک مثل خرید سهام شرکتها را ندارند. این متقاضیان سرمایه گذاری در بورس می توانند بجای سرمایه گذاری پرریسکی مثل خرید مستقیم سهام شرکت ها، در صندوق سهامی یکم اکسیر فارابی - که توسط گروهی از مفسرین حرفه ای مدیریت می شود - سرمایه گذاری کنند.
تجربه نشان داده بازدهی بازار سرمایه همیشه از بازدهی بازارهای موازی بیشتر بوده است. بطور مثال طی ۱۰ سال اخیر بازدهی بازار ارز تقریباً دو هزار درصد بوده، اما صندوق های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه، بازدهی بسیار بالاتری نسبت به بازار ارز داشته اند. برای نمونه بازدهی صندوق یکم اکسیر کارگزاری فارابی ظرف ۱۰ سال اخیر حدود ۱۳ هزار درصد بوده، درحالی که هیچ یک از بازارهای موازی در این ۱۰ سال چنین بازدهی برای سرمایه گذاران نداشته اند.
به غیر از مدیریت حرفه ای و بازدهی قابل توجه صندوق یکم اکسیر فارابی، مزیت دیگر این صندوق صدور و ابطال آنلاین واحدهای سرمایه گذاری آن برای متقاضیان است. در حقیقت افراد متقاضی بسادگی می توانند بدون مراجعه حضوری به کارگزاری فارابی، پروسه احراز هویت غیر حضوری سجام و ثبت نام کارگزاری را انجام داده و سپس در سایت صندوق اطلاعات خودرا وارد کرده و سرمایه گذاری را آغاز کنند.
بررسی ها نشان میدهد صندوق یکم اکسیر فارابی هم اکنون بیش از ۷۶۵ میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت دارد و سرمایه گذاران می توانند با کمتر از ۵۰۰ هزار تومان نیز در صندوق مذکور سرمایه گذاری کنند.
گفتنی است افرادی که یکصد میلیون تومان در صندوق یکم اکسیر فارابی سرمایه گزاری نموده اند، فقط در یک ماه اخیر بیش از ۲۸ میلیون تومان سود کسب کرده اند، به بیان دیگر ارزش دارایی هایشان به بیش از ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است.
صندوق یکم اکسیر فارابی تحت نظارت سازمان بورس در سال ۱۳۸۸ توسط کارگزاری فارابی افتتاح شد و در یک دهه اخیر جزء برترین صندوق های سهامی کشورمان بوده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/09/13
19:47:10
5.0 / 5
889
تگهای خبر: آنلاین , ارز , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ثبت بازدهی ۲۸ درصدی اكسیر فارابی در یك ماه
نظر شما در مورد ثبت بازدهی ۲۸ درصدی اكسیر فارابی در یك ماه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳