تعطیلات یك هفته ای دستگاههای دولتی تهران ابلاغ گردید

تعطیلات یك هفته ای دستگاههای دولتی تهران ابلاغ گردید به گزارش حراج كن معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران از ابلاغ تعطیلات یك هفته ای دستگاههای دولتی تهران اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، غلامرضا عباس پاشا در توضیح ابلاغ تعطیلی یک هفته ای دستگاههای دولتی اظهار داشت: با عنایت به اعلام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، حداقل حضور کارکنان در شهرهای با وضعیت اخطار قرمز با عنایت به میزان فراگیری و شیوع بیماری کرونا در نظر گرفته شده است که به شرح ذیل است:
"از روز شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ به منظور قطع انتقال شیوع بیماری کرونا، در اجرای بند یک قسمت الف بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۲۷ آبان ۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور (تصویر پیوست) حضور حداقل ممکن کارکنان کلیه دستگاههای اجرایی مشمول ماده ۵ قانون خدمات کشوری حسب تشخیص بالاترین مقام دستگاه اجرایی صرفاً برای خدمات ضروری الزامی است."
وی ادامه داد: در این راستا و طبق این مصوبه کلیه کارکنان به منظور عرضه خدمات عادی تا تاریخ ۱۴ آذر ۹۹ (مطابق بند یک قسمت ب بخشنامه فوق الذکر از حضور فیزیکی در محل کار معاف می باشند، بدیهی است حضور کارکنان در موارد ضروری بنا به تشخیص بالاترین مقام دستگاه اجرایی (حداقل حضور ممکن تا سقف ۱۳) می باشد. همینطور صرفاً حضور مدیران و معاونین دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی الزامی است.
وی افزود: حضور کارکنان برای عرضه خدمات ضروری بر مبنای تشخیص بالاترین مقام اجرایی صورت می پذیرد. مسئولیت حسن انجام امور مذکور به عهده بالاترین مقام دستگاه می باشد.
وی تصریح کرد: در این ایام به منظور تشدید نظارت، بازرسین ویژه ای از راه نهادهای نظارتی، استانداری و فرمانداری ها جهت رصد شرایط ذکر شده فعال می باشند و در صورت مشاهده عدم اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی مطابق مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعمال قانون (معرفی به هیئت تخلفات اداری) توسط دستگاه مربوطه صورت می گیرد.
منبع:

1399/09/08
22:17:48
5.0 / 5
876
تگهای خبر: خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تعطیلات یك هفته ای دستگاههای دولتی تهران ابلاغ گردید
نظر شما در مورد تعطیلات یك هفته ای دستگاههای دولتی تهران ابلاغ گردید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳