مالكان تاكسی های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاكسی خود ثبت نام كنند

مالكان تاكسی های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاكسی خود ثبت نام كنند معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران اظهار داشت: مالكان تاكسی های مدل ۸۸ به قبل بایستی برای نوسازی تاكسی خود به دفاتر هماهنگی امور اداری رجوع و ثبت نام كنند.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سیدعلی محتشمی پور اضافه کرد: برای نوسازی تاکسی می بایست اطلاعات تاکسی داران مشمول طرح نوسازی شامل اطلاعات هویتی مالک و تاکسی فرسوده وی در سایت حمل و نقل و سوخت کشور ثبت گردد. بنابراین برای تسهیل و تسریع کار تاکسیرانان، تمامی دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی شهر تهران به این سامانه متصل شده اند.

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران افزود: مشمولان طرح نوسازی تاکسی های فرسوده برای ثبت درخواست خود به همراه سند مالکیت خودرو و پروانه تاکسیرانی به دفاتر هماهنگی امور اداری رجوع و ثبت نام کنند تا فرایند تشکیل پرونده آنان آغاز شود.

وی با اشاره به اینکه نوسازی تاکسی های فرسوده همواره از اولویت های سازمان تاکسیرانی بوده است، اظهار داشت: تابحال بیشتر از ۱۵ هزار تاکسیران تقاضای نوسازی تاکسی فرسوده خویش را ثبت کرده اند و فرایند تشکیل پرونده آنان به جریان افتاده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران، محتشمی پور در انتها اظهارکرد: سازمان بر حسب ثبت نامهای انجام شده، ضمن ارزیابی روزانه و مستمر فرآیند نوسازی، پیگیری ایفای تعهدات خودروساز در تولید و تحویل بموقع تاکسی ها را در دستور کار قرار داده است.
1399/08/04
18:10:17
5.0 / 5
1319
تگهای خبر: ارز , تولید , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مالكان تاكسی های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاكسی خود ثبت نام كنند
نظر شما در مورد مالكان تاكسی های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاكسی خود ثبت نام كنند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳