انتقاد رسولی به معاون شهردار تهران درباره عدم وصول ۱۵۰۰ میلیاردی اوراق مشاركت مترو

انتقاد رسولی به معاون شهردار تهران درباره عدم وصول ۱۵۰۰ میلیاردی اوراق مشاركت مترو نایب رییس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تصریح كرد: شرایط كشور بحرانی است و نمی توان با مدیریت نشسته و جلسه ی كاری از پیش برد، باید با جدیت تمام برای وصول ۱۵۰۰میلیاردتومان اوراق مشاركت توسعه مترو كوشش كرد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید حسن رسولی در بررسی یک فوریت اصلاحیه بند ۱ تبصره ۴ مصوبه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران و مجوز انتشار ۴۰هزار میلیارد ریال اوراق مالی به منظور اجرای طرح های حمل و نقل عمومی شهر تهران، خطاب به معاون حمل و نقل ترافیک درباره ۱۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت در سال ۹۸، اظهار داشت: تاکید می‎کنم که اولویت اول شورای پنجم، حوزه حمل و نقل عمومی و توسعه آن است و مدعی هستم که در این حوزه کوتاهی نکرده ایم.
وی افزود: اما از نظر شورا، شما آقای مناف هاشمی و شهردار و معاونین و اصحاب مدیریتی ایشان یک گروه هستید. امروز بیشتر از دوماه است که ۱۵۰۰ میلیارد تومان پول نقد شهرداری در بانک رفاه مانده است. خواهشمندم به جای اینکه جلسات خویش را با مقامات در صحن شورا گزارش کنید، این مبلغ را نقد و خرج کنید.
خزانه دار شورای شهر تهران تصریح کرد: شرایط کشور بحرانی است و نمی توان با مدیریت نشسته و جلسه ی کاری از پیش برد، شما باید با جدیت تمام برای وصول این اوراق مشارکت تلاش کنید و پشت در اتاق رئیس جمهور مصرانه حضور داشته باشید.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: بانک مرکزی و سایر مقامات کشور بدانید که نمی توان با این شیوه پایتخت را مدیریت کرد. شرایط بحرانی است و باید مدیریت بحران انجام دهید.1399/07/13
20:59:38
5.0 / 5
1400
تگهای خبر: بانك , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد انتقاد رسولی به معاون شهردار تهران درباره عدم وصول ۱۵۰۰ میلیاردی اوراق مشاركت مترو
نظر شما در مورد انتقاد رسولی به معاون شهردار تهران درباره عدم وصول ۱۵۰۰ میلیاردی اوراق مشاركت مترو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵