استاندار تهران:

عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری است

عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری است به گزارش حراج كن استاندار تهران با اشاره به ضرورت اجرای دستورالعمل های كرونایی اظهار داشت: عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری به حساب می آید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به وضعیت کرونا در استان تهران تصریح کرد: با عنایت به گسترش و شیوع مجدد بیماری کرونا و اهمیت اجرای صحیح و دقیق پروتکل های بهداشتی و گزارش های نظارتی در خصوص کاهش رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همینطور کاهش استفاده از ماسک بین شهروندان و کارکنان ادارات دولتی حسب تاکید رئیس جمهور و مصوبات ستاد ملی بیماری کرونا رعایت نکات ذیل ضروریست.

وی افزود: ضمن تاکید مجدد بر اجرای صحیح و دقیق پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی بیماری کرونا، تشدید نظارت و دریافت تدابیر جدی در کنترل و ارزیابی روش اجرای پروتکل های مذکور مورد اقدام و مراقبت قرار گیرد.

استاندار تهران سپس عنوان کرد: استفاده از ماسک در محیط کار برای کلیه کارکنان و ارباب رجوع الزامی بوده و از عرضه خدمات به مراجعان ادارات که از ماسک استفاده نمی کنند اکیدا خودداری می شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، محسنی بندپی تصریح کرد: عدم رعایت ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی توسط کارکنان همچون عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسک، تخلف اداری محسوب شده و لازم است مدیران بر مبنای بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به اعمال پیشبینی شده اقدام نمایند.1399/07/10
13:17:09
5.0 / 5
1422
تگهای خبر: ارز , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری است
نظر شما در مورد عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵