اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیك درباره كارت بلیت خبرنگاران

اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیك درباره كارت بلیت خبرنگاران حراج كن: روابط عمومی معاونت حمل و نقل ترافیك طی اطلاعیه ای جزئیات عرضه كارت بلیت خبرنگاران را اعلام نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، روابط عمومی معاونت حمل و نقل ترافیک در اطلاعیه ای اعلام نمود که به منظور رفاه خبرنگاران و نظر به سهولت دریافت کارت بلیت، ثبت نام آن دسته از خبرنگاران که برای اولین سال مشمول دریافت کارت بلیت خبرنگاری شده اند در سایتhttp: //eticket.tehran.ir منتفی شد.
ظهر روز گذشته طی مصاحبه ای از جانب مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی از جانب این معاونت اعلام کردیم آن دسته از خبرنگاران که برای اولین بار سهمیه کارت بلیت خبرنگاری به آنها تعلق گرفته است میبایست در سایت http: //eticket.tehran.ir ثبت نام کنند، این در حالیست که نظر به سهولت دریافت کارت بلیت و به منظور رفاه حال خبرنگاران، دیگر نیازی به ثبت نام در سامانه نیست و صرفاً ثبت نام اولیه در سامانه ی تهران من برای صدور و دریافت کارت بلیت مترو ویژه خبرنگاران کفایت می کند.
خبرنگاران محترم توجه داشته باشند در صورت عدم بار گذاری عکس پرسنلی در ثبت نام اولیه، در اسرع وقت نسبت به بارگذاری عکس در پروفایل تهران من اقدام نمایید.
منبع:

1399/07/06
20:00:22
5.0 / 5
1407
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیك درباره كارت بلیت خبرنگاران
نظر شما در مورد اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیك درباره كارت بلیت خبرنگاران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵