سرپرست وزارت صمت اعلام كرد

فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو از شروع مهر

فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو از شروع مهر به گزارش حراج كن سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از عرضه ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو در طرح فروش فوق العاده از شروع مهر تا آخر سال آگاهی داد و اظهار داشت: مردم باید 10 درصد مبلغ خودرو را زمان ثبت نام واریز نمایند.


به گزارش حراج کن به نقل از صدا و سیما، جعفر سرقینی اظهار داشت: قبل از این به سبب اینکه حجم تعهدات خودروسازان بالا بود ۸۰ درصد از تولیدات خودروسازان به اجرای تعهدات و ۲۰ درصد به فروش فوق العاده اختصاص می یافت که اخیراً با کاهش تعهدات، ۶۰ درصد از تولیدات به اجرای تعهدات و ۴۰ درصد به فروش فوق العاده اختصاص یافت؛ بدین جهت امروز تصمیم گرفتیم تا از شروع مهر تا آخر سال، هر ماه ۲۵ هزار خودرو به طرح فروش فوق العاده اختصاص پیدا کند.
وی با اعلان اینکه طرح های قبلی مانند پیش فروش های بیش از سه ماه و مشارکت در تولید همچنان برقرار است، اضافه کرد: فروش ۲۵ هزار خودرو ماهانه در طرح فروش فوق العاده به تامین نیاز مردم و کاهش عطش بازار کمک خواهدنمود و این خودرو ها هم از یک ماه تا سه ماه تحویل برندگان خواهد شد.
سرپرست وزارت صمت اظهار داشت: در این طرح انواع تولیدات دو خودروساز هر دو هفته یک دفعه قرعه کشی می شود و امیدواریم این طرح بتواند التهاب بازار را کنترل کند، برای اینکه این طرح بمنظور برآورده کردن نیاز فوری مردم اجرا می شود.
وی اضافه کرد: کسانی که در طرح فروش فوق العاده ماهانه ۲۵ هزار خودرو ثبت نام می کنند ۱۰ درصد از مبلغ خودرو را در زمان ثبت نام در حسابی واسط واریز می کنند، برای اینکه اگر مبلغی ستاندن نشود تعداد ثبت نام ها زیاد خواهد شد.
سرقینی افزود: همین طور تا قبل از این برندگان قرعه کشی ۷۲ ساعت مهلت داشتند تا وجه طرح فروش فوق العاده را تکمیل و واریز نمایند که حالا این میزان به ۱۲۰ ساعت افزایش یافته تا برندگان آسان تر بتوانند وجه را تکمیل کنند.


منبع:

1399/06/21
17:46:21
5.0 / 5
1501
تگهای خبر: بازار , برند , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو از شروع مهر
نظر شما در مورد فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو از شروع مهر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳