جوادی یگانه اعلام كرد:

اجرای طرح مدرسه دوستدار شهر با همكاری آموزش و پرورش

اجرای طرح مدرسه دوستدار شهر با همكاری آموزش و پرورش معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اجرای طرح مدرسه ˮدوستدار شهرˮ با همكاری آموزش و پرورش اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محمدرضا جوادی یگانه بامداد امروز در جلسه هماهنگی و نظارت بر ترافیک سطح شهر تهران در روز شروع سال تحصیلی جدید با اشاره به اینکه امید است دانش آموزان در این سال تحصیلی علاوه بر علم آموزی، مهارت هم آموزش ببینند، اظهار داشت: در برنامه شروع سال تحصیلی علاوه بر ضدعفونی کردن مدارس، خط کشی برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توزیع ماسک، رنگ آمیزی و باز پیرایی مدارس را هم انجام دادیم.
وی با اشاره به برگزاری مدرسه تابستانی اظهار داشت: در تابستان هم یک مدرسه آموزشی داشتیم که خوشبختانه یک میلیون نفر از آن بازدید کردند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه شهرداری با اداره کل آموزش و پرورش برنامه های متنوعی را دنبال می کند اما در نظر داریم در چارچوب طرح «مدرسه دوستدار شهر» مدارس را با اهداف شهرداری همراه نماییم.
وی با اشاره به اینکه سال جاری با هماهنگی های انجام شده شهردار تهران زنگ شروع به کار مدرسه مکتب الزهرا در منطقه ۱۴ را به صدا در می آورد، اظهار داشت: این مدرسه یکی از پرجمعیت ترین مدارس منطقه است که با رعایت پروتکل های آموزشی سال تحصیلی را آغاز خواهد نمود.
منبع:

1399/06/15
23:38:48
5.0 / 5
1744
تگهای خبر: آموزشی , اهدا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اجرای طرح مدرسه دوستدار شهر با همكاری آموزش و پرورش
نظر شما در مورد اجرای طرح مدرسه دوستدار شهر با همكاری آموزش و پرورش
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱