برگزاری انتخابات سال چهارم شورای شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق

برگزاری انتخابات سال چهارم شورای شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق مركزی انتخابات هیات رئیسه شورای پنجم شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق انجام شد و مرتضی سورانه به جایگاه ریاست رسید.


برای انتخابات ریاست شورای شهر اراک در سال چهارم، مرتضی سورانه و محمدحسین فدایی اعلام آمادگی کردند که در نهایت مرتضی سورانه با هفت رای از ۱۱ رای ماخوذه بعنوان رئیس شورای شهر برای سال پایانی برگزیده شد.
بمنظور انتخاب نایب رئیس شورا، فرزانه رحمتی بعنوان تک نامزد اعلام آمادگی کرد که با کسب هفت رای از ۱۱ رای ماخوذه نایب رئیس دوره چهارم شورای شهر پنجم شهر اراک شد. در حین انتخاب نایب رئیس، علیرضا مرادی صحن را ترک کرد و چهار رای نیز سفید داده شد.
ایرج رضایی و محمدحسین فدایی برای جایگاه دبیری هیات رئیسه شورا اعلام کاندیداتوری کردند که رضایی با هفت رای از ۱۱ ماخوذه بعنوان دبیر برگزیده شد.
ایرج رضایی نیز بعنوان تنها نامزد، با کسب هفت رای از ۱۱ رای ماخوذه نیز بعنوان خزانه دار برگزیده شد و مرادی در زمان ستاندن رای در صحن حضور نداشت و چهار رای نیز سفید اعلام گردید.
برای جایگاه سخنگوی هیات رییسه سعید نادری اعلام آمادگی کرد که از ۱۱ رای ماخوذه هفت رای را کسب نمود و چهار رای نیز سفید اعلام گردید.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا؛ در ادامه انتخابات کمیسیون های شورا انجام شد.
در این راستا دکتر کاوه فلک افلاکی به جهت ریاست کمیسیون نظارت و پیگیری اعلام آمادگی کرد که هشت رای را کسب نمود و یک رای از 9 آراء ماخوذه سفید اعلام گردید.
در ادامه طوفان محمدی با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون خدمات شهر، سلامت و محیط زیست، ایرج رضایی با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی، سعید نادری با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون فنی، عمران و ترافیک و فرزانه رحمتی با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر انتخاب شدند.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علیرضا مرادی و حامد آجرلو در جریان انتخابات روسای کمیسیون ها در صحن حضور نداشتند و انتخابات با 9 رای ماخوذه و تنها با یک کاندیدا انجام گرفت.
منبع:

1399/06/12
08:19:31
5.0 / 5
1685
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری انتخابات سال چهارم شورای شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق
نظر شما در مورد برگزاری انتخابات سال چهارم شورای شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵