برنامه دولت انگلیس برای ممنوعیت پارك وسایل نقلیه در پیاده رو

برنامه دولت انگلیس برای ممنوعیت پارك وسایل نقلیه در پیاده رو مقامات انگلیس در نظر دارند مقررات منع پارك كردن وسایل نقلیه در پیاده روها را به منظور تردد آسان ترِ عابران پیاده اعمال كنند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، دولت انگلیس برنامه دارد برای رانندگانی که مبادرت به پارک وسایل نقلیه خود در پیاده رو می کنند جریمه در نظر گیرد و بدین سان رفت و آمد افراد معلول و والدینی که کودک خویش را با کالسکه جابه جا می کنند، راحتتر خواهد شد.
دپارتمان حمل و نقل انگلیس در حال رایزنی است تا ممنوعیت پارک وسایل نقلیه در پیاده روها به صورت سراسری اعمال شود یا به شوراهای محلی در ارتباط با اجرای این مقررات مجوز بدهند.
پارک وسایل نقلیه در پیاده رو از دهه ۱۹۷۰ در لندن ممنوع بوده اما در خارج از پایتخت، این مقررات تنها برای کامیون ها اعمال شده است.
نتایج تحقیقی که اخیرا انجام گرفته نشان داده است ۳۲ درصد از افراد مبتلا به معلولیت بینایی و ۴۸ درصد از افرادی که مجبور به استفاده از ویلچر هستند به علت پارک وسایل نقلیه در پیاده رو علاقه ای به خروج از خانه ندارند.
به گزارش روزنامه ایندیپندنت، به قول کارشناسان پارک وسایل نقلیه در پیاده رو افراد بیشتری را در مدت همه گیری بیماری تحت تأثیر قرار داده است بگونه ای که مسدود بودن پیاده روها، شرایط را برای همه افراد سخت کرده که بتوانند فاصله فیزیکی را رعایت نمایند.
منبع:

1399/06/11
09:44:06
5.0 / 5
1873
تگهای خبر: سكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برنامه دولت انگلیس برای ممنوعیت پارك وسایل نقلیه در پیاده رو
نظر شما در مورد برنامه دولت انگلیس برای ممنوعیت پارك وسایل نقلیه در پیاده رو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵