آینده كسب وكارها در حال تغییر است

فروش میلیونی مبلمان در دیوار فروشگاه ها

فروش میلیونی مبلمان در دیوار فروشگاه ها به گزارش حراج كن با انتشار كرونا و كاهش خریدهای حضوری، خیلی از فروشندگان مبلمان با استفاده از دیوار فروشگاه ها موفق به كسب درآمدهای بالا طی یك ماه گذشته شده اند.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، بعضی از فروشنده های مبلمان با استفاده از دیوار فروشگاه ها موفق به کسب درآمد میلیونی طی یک ماه گذشته شده اند؛ آنها با ثبت آگهی های متنوع، تولیدات خویش را در معرض دید هزاران مشتری قرار داده اند و بدون اینکه وقت زیادی برای جذب آنها صرف کنند، موفق به فروش شده اند.
حمید فروشنده مبلمان است و یک ماهی می شود صفحه خودش در دیوار فروشگاه ها را راه اندازی کرده است؛ می گوید: «چند سال پیش با سایت دیوار آشنا شدم و آگهی های مربوط به فروشگاهم را در آنجا گذاشتم. فروش خوبی از این طریق نصیبم شد تا اینکه یک ماه پیش در سایت ها خواندم دیوارِ فروشگاه ها به راه افتاده است. مدارکم را فرستادم و ثبت نام کردم چون با این توانایی جدید، مشتری ها بیشتر از گذشته به من بعنوان فروشنده اعتماد می کنند. آنها مطمئن می شوند که فروشگاه من واقعی است و امکان کلاه برداری وجود ندارد.»
حمید با اشاره به اینکه طی ۳۰ روز موفق به فروش ۵ دستگاه مبلمان و کسب درآمد چند میلیون تومانی شده است، ادامه می دهد: «بعد از شیوع کرونا میزان فروش من تقریباً صفر شد چون مردم برای خرید حضوری به مغازه ام نمی آمدند و مدتی هم مجبور شدم برای حفظ سلامتی، فروشگاهم را تعطیل کنم. ضرر زیادی دیدم و بسیاری از سفارشاتم نیمه کاره رها گردید. الان هم که محدودیت ها تا حدودی برداشته شده، هنوز خسارت هایم جبران نشده است. در چنین شرایطی در دیوارِ فروشگاه ها صفحه باز کردم و چند میلیون تومان مبلمان فروختم. مشتری های من از تهران بودند. آنها آگهی ها را در صفحه ام دیدند و به فروشگاهم آمدند تا مبلمان موردنیازشان را بخرند. بعضی هایشان از بقیه محصولاتم در مغازه هم بازدید کردند و احتمال دارد که در آینده برای خرید مجدد بیایند.»
حمید سال ها است که با سایت دیوار آشنا است. مشکلی که او با دیوارِ فروشگاه ها دارد در شیوه ثبت آگهی ها خلاصه می شود؛ می گوید: «بعضی از تولیدات فروشگاه ما یک مدل است اما به چند شاخه تقسیم می شود. وقتی می خواهم این قبیل تولیدات را در سایت بارگذاری کنم، خطای تکراری بودن آگهی می آید درحالی که این طور نیست. اگر این مشکل حل شود، می توانم آگهی های بیشتری در صفحه ام بگذارم و به این شکل تنوع محصولاتی که دارم بیشتر به چشم مشتری بیاید. مساله دیگر درباره قابلیت اضافه کردن شعار در صفحه است که به نظرم چندان کاربردی ندارد.»
حمید به آینده دیوارِ فروشگاه ها خوش بین است چون فکر می کند سبک زندگی مردم، خصوصاً پس از شیوع کرونا تا حدودی تغییر کرده و آنها به خرید اینترنتی تمایل بیشتری پیداکرده اند؛ می گوید: «صد در صد مطمئنم که می توانم فروش خیلی خوبی از راه آن داشته باشم چون مردم به هویت صفحه اطمینان دارند. در گذشته وقتی به شکل شخصی آگهی می گذاشتم، بعضی از مشتری ها برای خرید تردید می کردند چون مطمئن نبودند کسی که با او وارد معامله شده اند، واقعاً فروشنده است یا نه. همین مشکل در شبکه های اجتماعی هم وجود دارد چون راه اندازی صفحه کاری ندارد و فقط چند دقیقه زمان می برد و کسی هم مجوز کسب وکار نمی خواهد اما دیوارِ فروشگاه ها این طور نیست.»
این فروشنده مبلمان ادامه می دهد: «از طرفی به علت محدودیت هایی که پس از شیوع کرونا اتفاق افتاده، مردم ترجیح می دهند کمتر به شکل حضوری به مغازه ها بیایند -البته مشتری های من برای خرید نهایی به فروشگاه می آیند چون نمی گردد همه مراحل خرید مبلمان را از روی سایت انجام داد- اما بهرحال وقتی تصاویر و قیمت آنرا در دیوارِ فروشگاه ها می بینند، مقدمات خرید فراهم می شود.»
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/06/06
23:17:50
5.0 / 5
1925
تگهای خبر: تولید , خرید , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فروش میلیونی مبلمان در دیوار فروشگاه ها
نظر شما در مورد فروش میلیونی مبلمان در دیوار فروشگاه ها
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱