یك عضو شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت حفظ كیان شورا توسط هیات رییسه جدید

ضرورت حفظ كیان شورا توسط هیات رییسه جدید یك عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح كرد: هیات رییسه جدید شورا باید برای حفظ كیان شورا و اصلاح طلبان در سال اخر شورا گام بردارد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، میرلوحی در دویست و سی و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: باید از هیات رییسه شورا برای تلاشهای سال گذشته و همینطور دو سال قبل تشکر کنم؛ در این زمان تصمیمات موثر و بزرگی اتخاذ شد و بازتاب تصمیمات این صحن در فضای افکار عمومی شاهد بودیم.
وی ادامه داد: یک سال پرچالش و حساسی را پیشرو داریم؛ در آستانه انتخابات آینده شرایط کشور به نحوی است که تغییراتی در این فضا اتفاق افتاده است به شکلی که رقبای ما در غیاب مشارکت حداکثری، اغلب کرسی ها را در اختیار گرفته اند.
وی افزود: بر همین مبنا هیات رییسه آینده تا آخرین لحظه باید پایبند به رای مردم باشد و باید در راه برخورد با تخلفات، رعایت حقوق شهروندان، تحقق تهران شهری برای همه و... گام بردارد. امیدوارم هیات رییسه آینده در حفظ کیان شورا که زحمات زیادی برای آن کشیده شده و کیان اصلاح طلبان به خوبی عمل کند و امانت دار خوبی برای سال آینده شورا باشد.1399/06/02
14:30:35
5.0 / 5
1817
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضرورت حفظ كیان شورا توسط هیات رییسه جدید
نظر شما در مورد ضرورت حفظ كیان شورا توسط هیات رییسه جدید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱