تفاهم همكاری ایران كیش با باشگاه نساجی مازندران

تفاهم همكاری ایران كیش با باشگاه نساجی مازندران به گزارش حراج كن تفاهم همكاری ایران كیش و پارس فرناك با باشگاه نساجی مازندران لمضا شد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، طبق این تفاهم نامه، باشگاه نساجی هم به جمع باشگاه هواداری شرکت کارت اعتباری ایران کیش، پارس فرناک در کمپین هواداری، پوزِ عالی! پیوست.
ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از راه ابزارهای پذیرش در تمامی بخش های باشگاه نساجی، ایجاد باشگاه هواداران و عرضه انواع خدمات به اعضا باشگاه همچون موارد مطروحه در این تفاهم است.
ارائه خدمات به باشگاه هواداری نساجی شامل تولید اپلیکیشن ویژه هم می شود تا هواداران بتوانند تمامی خدمات پرداخت های خویش را از راه این پلت فرم که در بستر ایران کیش و البته اپلیکیشن پات -نرم افزار پرداخت این شرکت -است انجام دهند.
ایران کیش همینطور در کمپین هواداری، پوزِ عالی از راه شعبه مازندران تمامی درخواست ها مانند نصب، راه اندازی و پشتیبانی دستگاه ها را انجام می دهد. از راه کانال های هواداری نساجی، درخواست ها به شرکت پارس فرناک ارسال و از سمت این شرکت به ایران کیش داده شده تا نصب و پشتیبانی دستگاه های پوز برای هواداران نساجی صورت گیرد.
علی امیری مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران ضمن ابراز خرسندی از عقد این تفاهم نامه اظهار داشت: خوشحالیم که بعد از طی جلسات مختلف، امروز به این نتیجه رسیده ایم. اساسا این تفاهم با استقبال هواداران ما هم روبه رو می شود.

وی با اشاره به شعار هواداری، پوزِ عالی دراین کمپین اظهار نمود: به کمک ایران کیش پوزه ای نساجی در سرتاسر مازندران پخش می شود و حتی مازندرانی های مقیم تهران هم از این طرح استقبال کردند.
امیری اظهار داشت: نساجی یک تیم با قدمت و ریشه است، همانطور که وقتی صحبت از گیلان می شود نام سپیدرود و ملوان به چشم می آید، اسم مازندران هم با اسم بزرگ نساجی گره خورده است. نساجی متعلق به همه مازندرانی ها است. مازندرانی هایی که عاشقانه از جیب خود برای نساجی هزینه می کنند. چه برسد به این طرح که در واقع با راه اندازی اپلیکیشن مخصوص باشگاه که دراختیار هواداران باشگاه قرار می گیرد، مردم مازندران می توانند به وسیله آن علاوه بر کمک به باشگاه تمامی تبادلات بانکی و مالی خویش را از راه بستر ایران کیش و این اپلیکیشن انجام دهند. ضمن اینکه هواداران از دستگاه های پوز این باشگاه می توانند بهره مند شوند. مطمئناً این طرح موفق خواهد شد و هواداران این تیم علاوه بر اپلیکیشن، پوزه ای نساجی را در تمام فروشگاه ها و سوپرمارکتی ها و… استان استفاده می نمایند.
وی درباره برنامه های نساجی پیرامون اطلاع رسانی برای پیوستن هوداران این تیم به باشگاه هواداری ایران کیش و پارس فرناک اظهار نمود: اساسا ما از تمامی ظرفیت های باشگاه مثل سایت، شبکه های اجتماعی، بنرهای سطح شهر و مصاحبه های سرمربی و بازیکنان بعنوان پتانسیل هایمان برای اطلاع رسانی استفاده می نماییم. هواداران وقتی مطمئن باشندکه این مورد به روند موفقیت تیم نساجی کمک می نماید به آن می پیوندند. این قول را به شما می دهم که این طرح خیلی زود به نتیجه می رسد.
امیری در انتها تصریح کرد: تیم نساجی تنها نماینده شمال کشور در لیگ از اعتبار شمال کشور دفاع می کند. امیدواریم با مساعدت همه همکاران، تیم خوب و آبرومندی برای سال بعد هم ببندیم. نساجی در بازی های آخر روی ریل موفقیت افتاد. امیدواریم که این روند ادامه بیابد.


1399/05/26
23:52:46
5.0 / 5
1870
تگهای خبر: ابزار , بانك , پرداخت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تفاهم همكاری ایران كیش با باشگاه نساجی مازندران
نظر شما در مورد تفاهم همكاری ایران كیش با باشگاه نساجی مازندران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳