افتتاح نخستین كتابخانه عمومی با ۴۰۰۰ جلد كتاب در مترو

افتتاح نخستین كتابخانه عمومی با ۴۰۰۰ جلد كتاب در مترو به گزارش حراج كن نخستین كتابخانه عمومی مترو با ۴۰۰۰ جلد كتاب در ایوان انتظار مترو میدان ولیعصر(عج) راه اندازی شد.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علیرضا مختارپور مدیرکل کتابخانه های عمومی کشور در مراسم افتتاح نخستین کتابخانه عمومی در مترو تهران که امشب در ایوان انتظار در میدان ولیعصر برگزار گردید با بیان این که یکی از خصوصیت های خوب این اقدام، همکاری خوب بین ۲ نهاد بود، اضافه کرد: کسانی که این پروژه را اجرا کردند همگی جوان بودند و خصوصیت مهم دوم کار همین مبحث است.

وی اضافه کرد: روحیه قدرشناسی متقابل بسیار پرارزش است؛ چونکه هر ۲ نهاد کتابخانه استان تهران و مترو رفتار خوبی با یکدیگر داشتند.

همچنین هادی ناصری مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران هم در این مراسم با بیان این که ساخت کتابخانه با عنایت به شرایط اقتصادی، هزینه های زیادی دارد اظهار داشت: با ایجاد چنین ظرفیت هایی می توانیم کار کتابخوانی را راحتتر انجام دهیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران با تاکید بر این که عرضه خدمات این نوع کتابخانه با سایر کتابخانه ها متفاوت می باشد و در آینده شاهد افزایش کتابخانه در تهران خواهیم بود، اظهار داشت: حدود ۴۰۰۰ جلد کتاب در این کتابخانه وجود دارد و کار خویش را آغاز می کند.
1399/05/23
15:34:48
5.0 / 5
1925
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افتتاح نخستین كتابخانه عمومی با ۴۰۰۰ جلد كتاب در مترو
نظر شما در مورد افتتاح نخستین كتابخانه عمومی با ۴۰۰۰ جلد كتاب در مترو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲