پیام تبریك معاون استاندار تهران به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریك معاون استاندار تهران به مناسبت روز خبرنگار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران  17 مرداد (روزخبرنگار)  را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریك گفت.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، متن پیام محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به مناسبت ۱۷ مرداد (روزخبرنگار) به این شرح است: «خبرنگاران به مثابه چشم بیدار، وجدان آگاه و گواه یک جامعه هستند که می توانند زمینه اصلاح مستمر مسیر حرکت افکار عمومی را فراهم آورند.
درود خدا بر تمامی وقایع نگارانی که به حرمت قلم آگاهی را پاس می‏دارند و ترنم رشحه خامه خود را جز در راه حق و عدالت مترنم نمیکنند. آن هنگام که جامعه بواسطه تولید و باز نشر اخبار صحیح، دقیق، شفاف و مطالبه گرانه از طرف خبرنگاران در راه رشد و توسعه قرار گیرد رسالت تاریخی و کارویژه خبرنگاران در آگاهی بخشی مردم رقم می خورد.
در نگاهی متفاوت می توان اظهار داشت که تحقق مفهوم توسعه در کشور که یکی از ارکان آن حوزه عمرانی با موضوعات متنوع و متفاوت می باشد، کارکرد و برآیند واقعی تحقق ایفای نقش مطالبه گرانه خبرنگاران در بیان حقایق و انعکاس اخبار واقعی در جامعه است.
اینجانب روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران صدیق، سخت کوش و راست گفتار استان تهران تبریک عرض کرده و پایایی و مانایی تمامی اصحاب رسانه در استان تهران را از پیشگاه خداوند خبیر خواستارم».1399/05/18
15:48:03
5.0 / 5
1925
تگهای خبر: تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پیام تبریك معاون استاندار تهران به مناسبت روز خبرنگار
نظر شما در مورد پیام تبریك معاون استاندار تهران به مناسبت روز خبرنگار
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲