تاكید كمیته اجتماعی ستاد ملی كرونا بر توزیع نذورات خشك و خام

تاكید كمیته اجتماعی ستاد ملی كرونا بر توزیع نذورات خشك و خام به گزارش حراج كن دبیر كمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا اظهار داشت: تاكید ما این است كه نذورات بیشتر به سمت كمك های مؤمنانه بوده و اگر هم نذوراتی توزیع می شود به شكل مواد خشك و خام باشد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، قاسمی در تشریح نحوه پروتکل های اعلام شده برای عزاداری های محرم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر نذورات در چارچوب پخت و پز بخواهد صورت بگیرد، این کار در هیأت باید با حضور کارشناسان بهداشتی صورت گیرد و بعد از بسته بندی به صورت بیرون بر توزیع شود.
قاسمی افزود: ضمانت اجرا در دستور العمل ها دیده شده و کارگروهی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی این نظارت ها را انجام می دهد، به شکلی که اگر متولیان این دستورالعمل ها را رعایت نکنند در مرحله اول تذکر در جلسه حضوری به آنها داده می شود و در مراحل بعدی ابطال مجوزها و عدم عرضه خدمات برای آنها اجرا خواهد شد.
وی تصریح کرد: ما بر مبنای آنچه که تا به امروز از همکاری و مشارکت شهروندان دیده ایم، مطمئینم در روزهای محرم متخلف نداریم و بطور قطع همکاری خوبی خواهیم داشت و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری این همکاری محقق خواهد شد و دوستان در سازمان تبلیغات اسلامی توضیحات لازم را خواهند داشت.
منبع:

1399/05/15
23:48:51
5.0 / 5
2070
تگهای خبر: تبلیغ , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تاكید كمیته اجتماعی ستاد ملی كرونا بر توزیع نذورات خشك و خام
نظر شما در مورد تاكید كمیته اجتماعی ستاد ملی كرونا بر توزیع نذورات خشك و خام
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳