نامگذاری یكی از ایستگاه های آتش نشانی به نام شهید مرتضی حیدری

نامگذاری یكی از ایستگاه های آتش نشانی به نام شهید مرتضی حیدری عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از نامگذاری یكی از ایستگاه های آتش نشانی به نام شهید ˮمرتضی حیدریˮ آگاهی داد.


حجت نظری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شهادت آتش نشان مرتضی حیدری در حریق خیابان شوش و بیان اینکه این فرد شصتمین شهید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران است، اظهار داشت: مسئولان شهر می بایست به پاس قدردانی از ایثارگری این شهید اقدامات ویژه ای را انجام دهند.
وی با اعلان اینکه در نظر داریم با هماهنگی و تصمیم خانواده این شهید بزرگوار اقداماتی را در سطح شهر انجام دهیم، اضافه کرد: شهید مرتضی حیدری یکی از قهرمانان شهر تهران است که می تواند به الگویی برای شهروندان تبدیل گردد بنا بر این از سازمان زیباسازی درخواست کردیم که تصاویر این قهرمان را در معابر و فضاهای شهری همچون اطراف ایستگاه محل خدمت و محل زندگی این شهید اکران کند تا همه مردم با رشادت های این فرد آشنا گردند.
نظری اظهارکرد: همین طور پیشنهاد دادیم یک ایستگاه آتش نشانی به نام مرتضی حیدری نامگذاری شود و این مساله را در شورای شهر پیگیری خواهیم کرد.1399/05/04
23:45:18
5.0 / 5
2195
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نامگذاری یكی از ایستگاه های آتش نشانی به نام شهید مرتضی حیدری
نظر شما در مورد نامگذاری یكی از ایستگاه های آتش نشانی به نام شهید مرتضی حیدری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲