جدید ترین روش كاشت مو در ایران چیست ؟

جدید ترین روش كاشت مو در ایران چیست ؟ به گزارش حراج كن DHI از روش های نوین كاشت مو است كه در این متد، گرافت های مو بدون احساس درد و خونریزی، از سر یا بدن شخص برداشته شده و بدون احتیاج به برش و ایجاد كانال، به صورت مستقیم روی سر او كاشته می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، وقتی صحبت از کاشت مو می شود، خیلی از افراد به دنبال جدید ترین و تازه ترین روش های انجام این کار هستند. چون که چنین روش هایی، ضعف روش های قبلی را برطرف کرده اند و از قدرت و اثربخشی بیشتری برخوردار می باشند. فرایند کاشت مو نسبت به نخستین سال های انجام آن در دنیا، امروزه کاملاٌ متحول شده و ساز و کارهای جدیدی پیدا کرده است. هدف از این تحول، به حداقل رساندن آثار جانبی، از بین بردن آثار باقی مانده از این فعالیت روی سر و بدن و همینطور به حداکثر رساندن نتایج مطلوب است.
اگر می خواهید جدید ترین روش کاشت مو در ایران را برای خود در نظر بگیرید، باید ابتدا مرکزی را انتخاب کنید که قابلیت اجرای متدهای مختلف کاشت طبیعی مو را داشته باشد. فراموش نکنید که پیاده کردن این روش ها به مهارت، دانش به روز و همینطور دستگاه های نوین نیاز دارد. کلینیک تخصصی هلیا با در اختیار داشتن پزشک ماهر و متخصص، دانش اصولی و همینطور مدرن ترین تجهیزات کاشت طبیعی مو در دنیا، می تواند جدید ترین روش پیوند مو را به اجرا بگذارد.
کلینیک بین المللی هلیا با انجام فرآیندهای زیبایی با بهترین و بی نقص ترین کیفیت ممکن، هر روز پذیرای افراد زیادی از نقاط مختلف ایران و جهان است. تجهیزات خاص و تجربه های موفقیت آمیز کاشت طبیعی مو و کاشت ابرو در این مرکز سبب شده است که افراد بسیار زیادی متقاضی پشت سر گذاشتن این فعالیت ها در کلینیک تخصصی هلیا باشند.

کاشت مو، چه تغییراتی برای شما به وجود می آورد؟
اگر تنها به دنبال یک تغییر ظاهری هستید، می توانید به سراغ روش های مختلف ترمیم مو بروید. باید بدانید که کاشت مو اساساً تنها یک تغییر ظاهری برای شما به وجود نمی آورد. این یک تغییر بنیادین است که به شما کمک می نماید برای همیشه صاحب موهایی طبیعی شوید. بعد از آن هم می توانید موهای خویش را رنگ کنید، آنها را به اندازه دلخواه اصلاح کنید و هر تغییر دیگری را در موهای خود به وجود بیاورید.
حقیقت آن است که کاشت طبیعی مو، در حقیقت یک تغییر ساختاری برای شما بوجود می آورد. به کمک این فعالیت شما باردیگر شاهد رشد مو در سر خود می باشید و بعد از پیمودن این فرایند، به تدریج اعتماد به نفس شما هم افزایش پیدا خواهد نمود.
تجربه نشان داده است افرادی که از ظاهر مطلوب و دلخواه خود برخوردار می شوند، به مرور زمان در روابط اجتماعی هم خود وضعیت بهتری پیدا می کنند. پس نباید پیوند مو را تنها در حد و اندازه های یک تغییر ظاهری تقلیل داد.
جدیدترین روش کاشت مو در ایران
در گذشته افرادی که کاشت طبیعی مو را پشت سر می گذاشتند، همواره ناچار بودند عارضه های جانبی زیادی را تحمل کند. جای زخم باقی مانده از این فرایند، مدت بسیار زیادی روی سر آنها باقی می ماند و پنهان کردن آن، اصلاً کار ساده ای به نظر نمی رسید. در حقیقت وقتی یک فرد کاشت مو انجام می داد، همه در یک نگاه ساده متوجه می شدند که او چنین فرایند ای را پشت سر گذاشته است.
در شرایط فعلی اما اوضاع کمی فرق کرده و دیگر کاشت طبیعی مو، مثل سابق صورت نمی گیرد. حالا به کمک روش های جدید، می توان رد پای این فعالیت را به صورت کامل از بین برد و شرایطی را به وجود آورد که هیچکس در نگاه اول، متوجه انجام این کار در ظاهر شما نشود.
کاشت مو به روش DHI
کاشت مو به روش DHI یکی از روش های نوین کاشت طبیعی مو در ایران به حساب می آید. در این متد، گرافت های مو بدون احساس درد و خونریزی برای فرد، از سر یا بدن او برداشته شده و سپس بدون احتیاج به برش و ایجاد کانال، به صورت مستقیم روی سر او کاشته می شوند. این متد، یک موفقیت بزرگ برای کاشت مو در جهان به حساب می آید. چون که توانسته آثار جانبی این فرایند را از بین ببرد و نتایج مطلوب تری برای آن به وجود بیاورد.
باید به این مورد توجه کنید که DHI بیشتر از آن که یک روش برای کاشت طبیعی مو باشد، ابزاری برای انجام این کار به حساب می آید. در واقع این یک متد مجزا نیست و می تواند به صورت مکمل متدهای دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.
اولین مساله مهم این متد، ایمنی بسیار بالا و ریسک پایین آن است. در حقیقت شما بعد از انتخاب این روش، دیگر هیچ اضطرابی را تجربه نخواهید کرد. مساله مهم بعدی هم این است که با انتخاب این متد و با استفاده از تجهیزات کوچک و مدرن آن، گرافت ها در عمق بسیار مناسبی کاشته شده و احتمال موفقیت فعالیت به شدت بالا خواهد رفت.
در کلینیک تخصصی و بین المللی هلیا، این فعالیت زیر نظر دکتر خراسانی با سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه فعالیتهای زیبایی صورت می گیرد. همینطور در کلینیک هلیا از ابزارهای قابل توجهی برای کاشت طبیعی مو به این شیوه استفاده می شود. این شیوه در ایران در انحصار کلینیک هلیا قرار دارد.
هزینه کاشت مو به روش DHI
کلینیک هلیا بعنوان نخستین مرکز زیبایی ایران که عرضه دهنده ابزار DHI بوده است، از جدید ترین تکنولوژی ها برای انجام فعالیتهای زیبایی استفاده می نماید.
به طور کلی نمی توان نرخ دقیقی را برای کاشت مو تعیین کرد. چون که هزینه های انجام هر فرد بسته به شرایط اولیه و گرافت های مورد نیاز با فرد دیگر تفاوت خواهد داشت.
با این وجود متدهای نوین کاشت مو با عنایت به تاثیراتی که دارند، به لحاظ اقتصادی کاملاً به صرفه به نظر می آید. شاید میزان هزینه کاشت مو با این متد کمی افزایش پیدا کند اما میزان این افزایش نسبت به بهبود چشم گیر نتایج، چندان قابل ملاحظه نخواهد بود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/04/21
15:19:08
5.0 / 5
2451
تگهای خبر: ابزار , اقتصاد , تجربه , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جدید ترین روش كاشت مو در ایران چیست ؟
نظر شما در مورد جدید ترین روش كاشت مو در ایران چیست ؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲