رونق دوچرخه سواری در ایتالیا با كاهش محدودیت های كرونایی

رونق دوچرخه سواری در ایتالیا با كاهش محدودیت های كرونایی حراج كن: بعد از تسهیل محدودیت های اعمال شده مربوط به كنترل شیوع كروناویروس در ایتالیا، فروش دوچرخه در شهرهای این كشور رونق گرفته است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، با اقدام دولت ایتالیا در تسهیل محدودیت های کرونایی، مردم این کشور به منظور خلوت کردن سیستم حمل و نقل عمومی و پاسخ به تشویق های دولت برای کمک به محیط زیست به خرید دوچرخه و استفاده از این وسیله حمل و نقل روی آورده اند.
بررسی ها نشان میدهد که همزمان با شروع مجدد فعالیت بخش های مختلف در ایتالیا از اوایل ماه مه حدود ۵۴۰ هزار دستگاه دوچرخه در سراسر این کشور به فروش رفته است.
دولت ایتالیا بمنظور خلوت کردن واگن های مترو و اتوبوس های شهری به شهروندان این کشور که به خرید دوچرخه اقدام نمایند، مبلغ ۵۰۰ یورو کمک می نماید.
به گزارش خبرگزاری رویترز، در ایتالیا بیش از ۳۴ هزار و ۶۰۰ نفر بر اثر مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ جان خودرا از دست داده و این کشور در رتبه چهارم لیست جهانی به لحاظ تعداد بالای قربانیان قرار دارد. همین طور خطر گسترش هر چه بیشتر این بیماری در اماکن شلوغ همچنان وجود دارد.
منبع:

1399/04/04
11:58:38
5.0 / 5
2489
تگهای خبر: خرید , فروش , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رونق دوچرخه سواری در ایتالیا با كاهش محدودیت های كرونایی
نظر شما در مورد رونق دوچرخه سواری در ایتالیا با كاهش محدودیت های كرونایی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲