تندیس زرین جشنواره برند محبوب به خانواده خوشبخت رسید

تندیس زرین جشنواره برند محبوب به خانواده خوشبخت رسید در جریان برگزاری هفتمین جشنواره برند محبوب، خوشبخت بعنوان برند محبوب ایرانی در گروه برنج معرفی گردید.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، جشنواره برند محبوب بعنوان گسترده ترین نظرسنجی مردم در زمینه محبوبیت برندها، زمینه ای برای شناسایی برندهای محبوب مردم فراهم نموده است تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تجلیل از این برندهای خوشنام و معتبر را فراهم آورد. بدیهی است برندهای محبوب منتخب مردم، جایزه اصلی خودرا از دست مصرف کنندگان دریافت می کنند و این بزرگترین افتخاری است که یک برند می تواند در بازار کسب نماید.
محبوب بودن نشان دهنده سهمی است که یک برند از دل مشتریان به دست آورده است و مفهومی بسیار فراتر و تاثیرگذارتر از سهم بازار دارد. برندی که سهم خوبی را از مشتریان در اختیار داشته باشد، زمینه توسعه بازار خودرا در حد وسیعی فراهم آورده و همراهی مشتریان را بعنوان مهمترین دارایی کسب کرده است.
به گفته مدیر روابط عمومی مجموعه زرین صنعت خوشبخت، جشنواره برند محبوب به صورت سالانه و با نظرسنجی از مشتریان برگزار می گردد و برندهای برتر در گروه های مختلف کالا و خدمات انتخاب می شوند. همین طور در آخر نظر سنجی مردمی هفتمین جشنواره برند محبوب و طبق آرا کسب شده در جشنواره امسال که به صورت آنلاین برگزار شد، برند خوشبخت در گروه برنج بعنوان برند محبوب مردمی برگزیده شد.
در این جشنواره از نظرسنجی کاربران برای شناسایی میزان محبوبیت شرکت های فعال در هر یک از گروه های کالا و خدمات استفاده می شود. شرکت کنندگان در نظرسنجی که استفاده کنندگان از این برندها هستند، باتوجه به خاصیت های تأثیرگذار در محبوبیت یک برند آنها را در گروه های مختلف رتبه بندی می کنند.
برند خوشبخت با هدف تامین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور از سال ۱۳۹۷ در دل شرکت زرین صنعت خوشبخت متولد شده است. این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/03/31
15:27:42
5.0 / 5
2764
تگهای خبر: آنلاین , بازار , برند , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تندیس زرین جشنواره برند محبوب به خانواده خوشبخت رسید
نظر شما در مورد تندیس زرین جشنواره برند محبوب به خانواده خوشبخت رسید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲