نهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی كشور

جمالی نژاد: مشاركت مؤثر رسانه ها مكمل برنامه های مدیریت شهری در زمینه مناسب سازی است

جمالی نژاد: مشاركت مؤثر رسانه ها مكمل برنامه های مدیریت شهری در زمینه مناسب سازی است به گزارش حراج كن معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور و رئیس ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی كشور اظهار داشت: برنامه های صداوسیما در مبحث مناسب سازی كشور بطور قطع مكمل خوبی برای برنامه های مدیریت شهری، سازمان بهزیستی و سایر دستگاه ها و زمینه ساز پیشبرد برنامه های این عرصه است.


به گزارش حراج کن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی نژاد ۲۱ خرداد در نهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور اظهار نمود: بدون تردید یک عامل مهم برای موفقیت برنامه ها و پروژه های در رابطه با مناسب سازی در شهرها و روستاها و تثبیت این مورد در افکار عمومی و حساس شدن تمامی اقشار جامعه؛ بهره گیری از ظرفیت های رسانه ها بخصوص صداوسیما و همینطور سازمان های مردم نهاد است.
وی افزود: با وجود برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده، همچنان شاهدیم که به مناسب سازی معابر در سطح شهرها توجه لازم نمی گردد و در بعضی مواقع کودکان، سالمندان و معلولان نمی توانند از فضای شهری بهره کافی را ببرند و این مورد مهم برای برجسته شدن بیشتر نیازمند توجه مستمر تمامی رسانه های ملی و استانی، بخصوص سازمان صداوسیما و شبکه های استانی آن است.
جمالی نژاد همینطور بر تشکیل منظم جلسات این ستاد ملی در فواصل زمانی کمتر و به صورت ماهانه با عنایت به اهمیت موضوعات مرتبط و همینطور تشکیل جلسات کارگروه های زیر مجموعه آن بخصوص در مباحث اطلاع رسانی و آموزشی شد.
در این نشست که وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور و نمایندگان دستگاه ها و سازمان های مختلف عضو ستاد هم حضور داشتند، ابراهیم کاظمی مؤمن سرایی رئیس دبیرخانه ستاد گزارشی از اجرایی شدن مصوبات جلسه هشتم و اقدامات به عمل آمده در این خصوص عرضه کرد.
همینطور گزارشی در زمینه نشان دسترس پذیری اماکن عمومی برای معلولان جسمی و حرکتی هم مطرح و در مورد آن تبادل نظر صورت گرفت.1399/03/22
20:28:27
5.0 / 5
2542
تگهای خبر: آموزشی , برند , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جمالی نژاد: مشاركت مؤثر رسانه ها مكمل برنامه های مدیریت شهری در زمینه مناسب سازی است
نظر شما در مورد جمالی نژاد: مشاركت مؤثر رسانه ها مكمل برنامه های مدیریت شهری در زمینه مناسب سازی است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲