همكاری ویژه تیماپ و شركت ملی پست ایران

همكاری ویژه تیماپ و شركت ملی پست ایران حراج كن: برای افزایش رفاه حال مشتریان تیماپ و با همكاری واحد عملیات تیماپ و پست جمهوری اسلامی ایران، هزینه ارسال سفارشاتی كه به صورت سبد خرید و در چارچوب خرید تیمی هستند كم شد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، در این همکاری مشترک با توسعه پلت فرم مشترک میان سازمانی (پستاپ) توسط واحد عملیات و ارسال تیماپ، اطلاعات آدرس های ارسال کالا به صورت تیمی با دقت بالا و به صورت متمرکزتر در اختیار شرکت ملی پست ایران قرار می گیرد که این امر منجر به بهینه سازی مسیرهای ارسال کالا و در نتیجه کاهش هزینه ارسال سفارشات می شود.
شهریار رفیعی مدیر عملیات تیماپ در این زمینه اظهار داشت: مسئله ارسال کالا برای استارتاپ ها و کسب و کارهای آنلاین همیشه بعنوان معضلی اساسی مطرح است. تیماپ نیز همچون دیگر کسب و کارهای آنلاین از این قاعده مستثنی نبوده است. از یک طرف هزینه ارسال سفارشات به شهرستان های مستقر در نوار مرزی کشور و شهرستان های غیرمرکزی بسیار بالاست و از سویی دیگر سطح خدمت رسانی پایین تر از سطح مورد انتظار مشتریان است.
وی در ادامه اضافه کرد: البته بایستی توجه داشت که توسعه زیرساخت های لازم برای ارسال و دریافت سفارشات به سایر نقاط کشور زمینه ساز رشد کسب و کارهای آنلاین است، اما به سبب اینکه تابحال توسعه این بستر متولی مشخصی نداشته توسعه این زیرساخت نیز با کندی روبرو شده است.
رفیعی اشاره کرد: در تیماپ با تاکید بر توان فنی توسعه دهندگان و تجربه قبلی تیم عملیات در زمینه کسب و کارهای آنلاین و با بهره گیری از مدلهای بهینه سازی شده حمل و نقل در علم ریاضیات، توانستیم طی مدت کوتاهی روش ارسال کالا را به شکلی بهینه سازی نماییم که هزینه ارسال کالا برای کل کشور کم شود. البته دراین زمینه همکاری سازنده شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با تیماپ را نبایستی فراموش نماییم، برای اینکه اگر همکاری این دوستان نبود این سرعت عمل نیز برایمان مقدور نبود.
تیماپ فروشگاه آنلاینی است که فعالیت خودرا از سال ۹۷ آغاز نموده است و توانسته طی مدت کوتاهی با تاکید بر روش خرید تیمی رشد قابل توجهی را تجربه نماید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/03/20
14:53:46
5.0 / 5
2434
تگهای خبر: آنلاین , تجربه , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد همكاری ویژه تیماپ و شركت ملی پست ایران
نظر شما در مورد همكاری ویژه تیماپ و شركت ملی پست ایران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵