بازگشت محدودیت های كرونایی در سنندج

بازگشت محدودیت های كرونایی در سنندج به گزارش حراج كن كردستان معاون سیاسی امنیتی استاندار كردستان اظهار داشت: با عنایت به افزایش آمار مبتلایان به كرونا در سنندج و پیشگیری از انتشار بیشتر محدودیت های جدید اعمال می شود.


حسین خوش اقبال در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان کردستان ضمن تسلیت رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پانزده خرداد سال ۴۲ اظهار داشت: آبروی امروز ما به برکت نهضت امام (ره) است و همه باید قدرشناسی امام و شهدا باشیم.
وی با اشاره به اینکه طبق گزارش های دانشگاه علوم پزشکی وضعیت سنندج در زمینه گسترش و مبتلا شدن به کرونا بحرانی است، تصریح کرد: رستوران ها و غذاخوری ها تا ۷۲ ساعت آینده به صورت بیرون بر باید فعالیت کنند و با عنایت به شرایط موجود باردیگر تصمیم گیری می شود. م
معاون سیاسی استاندار کردستان بر تعطیلی مجدد برخی از اصناف سنندج همچون آرایشگاه های مردانه و زنانه، باشگاه های ورزشی، آموزشگاه های خصوصی به مدت ۷۲ ساعت بر مبنای مصوبه ستاد مقابله با کرونا اطلاع داد.
خوش اقبال اولویت اصلی تمامی دستگاه های اجرایی و دولتی بخصوص شهرداری ها را سلامت مردم برشمرد و اظهار داشت: دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در کنار وظایف سازمانی در زمینه آگاه سازی مردم و کمک به فاصله گذاری هوشمند اقدام نمایند و شهرداری سنندج در معابر پر تردد و پارک ها اخطار لازم برای حضور کمتر مردم را بدهد.
وی ادامه داد: شهرداری سنندج با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و دیگر دستگاه ها نسبت به ساماندهی دست فروش ها در خیابان فردوسی سنندج جهت پیشگیری از تردد زیاد مردم در این راه اقدام نماید.
معاون استاندار کردستان اظهار داشت: آموزش و پرورش در زمان برگزاری امتحانات نهایی تمامی پروتکل های لازم بهداشتی و فاصله گذاری را رعایت کرده و در محل برگزاری امتحانات ماسک و مواد ضدعفونی در اختیار دانش آموزان و مراقبین قرار دهد.
حسین خوش اقبال بر استفاده از ماسک توسط پرسنل ادارات در محل کار تصریح کرد و اضافه کرد: فروشگاه های بزرگ سطح استان موظف به در اختیار گذاشتن ماسک و مواد ضدعفونی به مراجعین هستند و سازمان صمت و اصناف بر این امر نظارت کند.
وی از مردم استان درخواست نمود از تجمع به بهانه مراسم ختم و عروسی پرهیز کنند و تصریح کرد: دستگاه های متولی ضمن بازدید اماکن مختلف، با صاحبان تالارهای عروسی متخلف که مبادرت به برگزاری مراسم کرده اند با جدیت برخورد کنند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در انتها از مردم استان خواست که مانند گذشته با تصمیمات ستاد مقابله با کرونا که در جهت حفظ سلامت و مبارزه با بیماری کرونا می باشد همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.1399/03/16
13:09:18
5.0 / 5
2821
تگهای خبر: ارز , رستوران , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازگشت محدودیت های كرونایی در سنندج
نظر شما در مورد بازگشت محدودیت های كرونایی در سنندج
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲