واریز روزانه سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی به حسابشان

واریز روزانه سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی به حسابشان به گزارش حراج كن مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران با تاكید بر اینكه همانطور كه خودرا موظف به پشتیبانی از رانندگان این شركت می دانیم، وظیفه خود می دانیم كه رانندگان بخش خصوصی را نیز مورد حمایت قرار دهیم، اظهار داشت: به این منظور، مجموعه اقداماتی را برای پشتیبانی از این افراد در دستور كار قرار داده ایم.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهندس محمود ترفع با بیان اینکه بمنظور پشتیبانی از معیشت رانندگان بخش خصوصی در شرایط سخت اقتصادی موجود، واریز مستقیم سهم آنها برمبنای کارتخوان را آغاز نموده ایم، اضافه کرد: به سبب این طرح، در صورت درخواست شرکت های بخش خصوصی سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی هر روز به حساب این افراد واریز می شود.

وی با اشاره به اینکه این اقدام برای نخستین بار از زمان فعالیت بخش خصوصی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت و در جهت پشتیبانی از رانندگان شاغل در این بخش صورت می گیرد، اظهار نمود: سهم رانندگان بر اساس قراردادی که با شرکت های خصوصی دارند و از محل درآمد روزانه اتوبوس، هر شب به حساب راننده واریز می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلان اینکه روال ۱۰ سال گذشته، بر این مبنا بوده که درآمد هر اتوبوس روزانه به حساب شرکت خصوصی مربوطه واریز می شد اما رانندگان، سهم خودرا به صورت ماهانه دریافت می کردند، اشاره کرد: برمبنای روش جدید که برای نخستین بار بطور آزمایشی برای یک شرکت خصوصی به اجرا در آمده است، سهم رانندگان هر شب به حساب آنها واریز می شود.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ این طرح در صورت موفقیت در تمامی شرکت های خصوصی قابل اجرا می باشد و درآمد رانندگان شاغل در این شرکت ها، هر روز به حساب آنها واریز می شود.
منبع:

1399/03/09
10:14:07
5.0 / 5
2509
تگهای خبر: اقتصاد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واریز روزانه سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی به حسابشان
نظر شما در مورد واریز روزانه سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی به حسابشان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲