ارائه 3 پیشنهاد به ستاد كرونا درباره برگزاری نماز عیدفطر

ارائه 3 پیشنهاد به ستاد كرونا درباره برگزاری نماز عیدفطر به گزارش حراج كن وزیر كشور به دستورجلسات كمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با كرونا اشاره نمود و اظهار داشت: یكی از موضوعات مهم برگزاری نماز عیدفطر بود كه در این زمینه 3 پیشنهاد عنوان شد كه برای تصمیم گیری به ستاد ملی كرونا ارائه می شود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی با اعلان اینکه امروز جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شد اظهار نمود: دستورجلسات مختلفی داشتیم که یکی از آنها «روز قدس» و نحوه و چگونگی اجرای مراسم این روز، دوم «بازگشایی حرم ها و آستان های مقدس» و سوم «کنکور و روش اجرای آن» بود.
وی اضافه کرد: در هرکدام از این موارد بحث های مفصلی صورت گرفت و راه ها و روش های مختلفی عنوان شد. این راهکارها را به ستاد ملی ارائه می دهیم چون ستاد باید تصمیم بگیرد؛ ما فقط تصمیم سازی می نماییم.
وزیر کشور با اشاره به اینکه یکی دیگر از موضوعات مهم برگزاری «نماز عیدفطر» بود اظهار داشت: در این زمینه پیشنهاداتی مطرح شد؛ نخست اینکه فقط در شهرهای سفید و در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل ها نماز برپا شود. پیشنهاد دوم اینکه در شهرهای سفید و شهرهای زرد که بیش از ۴۰۰ شهر را شامل می شود، باهمین شرایط نماز را برگزار نماییم. سوم برگزاری در کل کشور با رعایت شرایط پروتکلی و در همه مساجد و فضای باز بود.
رحمانی فضلی اشاره کرد: تمام این پیشنهادات را باید به ستاد ملی کرونا ببریم و نهایتا ستاد تصمیم بگیرد. اعلام مسائل در اینجا به هیچ وجه قطعیت ندارد و زمانی قطعی می شود که ستاد تصمیم بگیرد.
منبع:

1399/02/25
15:47:26
5.0 / 5
2637
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارائه 3 پیشنهاد به ستاد كرونا درباره برگزاری نماز عیدفطر
نظر شما در مورد ارائه 3 پیشنهاد به ستاد كرونا درباره برگزاری نماز عیدفطر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱