فرماندار شمیرانات:

تكمیل و تجهیز ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش تسریع شود

تكمیل و تجهیز ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش تسریع شود به گزارش حراج كن فرماندار شمیرانات ضمن بازدید از پروژه عمرانی بیمارستان شهدای تجریش اشاره كرد: تجهیز و تكمیل ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش باید بعنوان یك پروژه ملی در نظر گرفته شود و تسریع یابد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، بنابر اعلام مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش، سیدمهدی ساداتی - فرماندار شمیرانات به همراه دکتر خشنود - رئیس بیمارستان و تعدادی از مسئولان، پروژه عمرانی ۷۲۰ تختخوابی بیمارستان شهدای تجریش را مورد بازدید قرار دادند.
فرماندار شهرستان شمیرانات در این بازدید بیمارستان دولتی شهدای تجریش را تنها مرکز درمانی ترومای شمال تهران برشمرد که از اهمیت ویژه ای برخوردارست و اشاره کرد: تجهیز و تکمیل ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش باید بعنوان یک پروژه ملی در نظر گرفته شده و تسریع یابد.
وی با ذکر این مطلب که بیمارستان شهدای تجریش با ۳۲۰ تخت، روزانه مرجع بیماران مختلفی از سراسر استان و کشور است، توسعه آنرا امری ضروری و انکارناپذیر دانست و باتوجه به شیوع ویروس کرونا اصرار کرد که انجام انشعابات لازم بیمارستان و رفع مشکلات زیرساختی آن باید در اولویت کاری ادارات خدمات رسان شامل مخابرات، برق و آب قرار گیرد.
در این بازدید دکتر خشنود - رئیس بیمارستان شهدای تجریش ضمن ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده در بحران شیوع کرونا، این پروژه ملی را بعنوان یکی از معدود پروژه های درمانی بعد از انقلاب ذکر کرد که علاوه بر ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات درمانی، در امتداد رشد آموزش پزشکی در پایتخت نیز بسیار مؤثر است.
وی اظهارامیدواری کرد که امسال پروژه ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش به بهره برداری رسیده و مشکلات ارائه خدمات به بیماران مرتفع شود.
منبع:

1399/02/15
20:59:51
5.0 / 5
2837
تگهای خبر: آموزشی , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تكمیل و تجهیز ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش تسریع شود
نظر شما در مورد تكمیل و تجهیز ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش تسریع شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳