معاون وزارت كار در بازدید از مگاموتور:

اقدامات مگاموتور در جلوگیری از كرونا بسیار پرارزش است

اقدامات مگاموتور در جلوگیری از كرونا بسیار پرارزش است به گزارش حراج كن معاون روابط كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در بازدید از مگاموتور، اقدامات این شركت را در مورد جلوگیری از شیوع بیماری كرونا مؤثر و ستودنی دانست.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از گروه خودروسازی سایپا، حاتم شاکرمی در بازدید از خطوط تولید مگاموتور و در نشست با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این شرکت اظهار نمود: مگاموتور با رعایت پروتکل های بهداشتی باهدف حفظ سلامت کارکنان خود، توانسته جریان تولید صنعتی را مطابق با برنامه ها ادامه دهد.
وی اضافه کرد: مگاموتور در زمینه آموزش نیروی انسانی خود جهت رعایت دستورالعمل های بهداشت فردی هم اقدامات مؤثری انجام داده است.
به گفته شاکرمی تأمین وسایل و تجهیزات بهداشت فردی، عرضه آموزش های لازم، نظارت ها، غربالگری ها و رعایت فاصله فردی همچون مواردی است که در خطوط تولید مگاموتور به صورت کامل و استاندارد رعایت می شود.
در ادامه وحید ولی زاده معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور به عرضه گزارشی مبسوطی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته توسط شرکت مگاموتور در مورد جلوگیری از انتقال ویروس کرونا با هدف حفظ سلامت کارکنان و تداوم تولید پرداخت.

1399/02/12
20:43:30
5.0 / 5
2942
تگهای خبر: ارز , پرداخت , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اقدامات مگاموتور در جلوگیری از كرونا بسیار پرارزش است
نظر شما در مورد اقدامات مگاموتور در جلوگیری از كرونا بسیار پرارزش است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳