بندپی:

رعایت محدودیت ها تا زمان پیدا شدن واكسن كرونا باید تداوم یابد

رعایت محدودیت ها تا زمان پیدا شدن واكسن كرونا باید تداوم یابد حراج كن: استاندار تهران كاهش یا ثبات آمار شیوع ویروس كرونا را حاصل زحمات كادر درمان و همین طور نتیجه محدودیت های اعمال شده نظیر قرنطینه خانگی و طرح فاصله گذاری اجتماعی برشمرد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، دکتر انوشیروان محسنی بندپی در نشست ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت: استان تهران دارای خاصیت های خاصی است و وجه تمایز متفاوتی برخودار است. باتوجه به جمعیت بالا و حاشیه نشینی با فقر سرانه بهداشتی و درمانی در این استان خصوصاً بخش دولتی داریم و از نظر فرهنگی بهداشتی درمانی و اجتماعی کم برخودار محسوب شده و با چالش روبرو هستند.
استاندار تهران در ادامه اظهارکرد: ویروس کرونا با سایر ویروسها دو تفاوت اساسی دارد که شامل سرعت شیوع بیشتر و زمان ماندگاری بیشتر در محیط است و همین مورد موجب بروز پاندمی کرونا در جهان و افزایش مرگ و میر شده است.
وی با اشاره به کاهش آمار مبتلایان در تهران؛ این کاهش یا ثبات آمار را حاصل زحمات کادر درمان که در یک نبرد باارزش ایثارگرانه فعالیت می نمایند و همین طور نتیجه محدودیت های اعمال شده نظیر قرنطینه خانگی و طرح فاصله گذاری اجتماعی برشمرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، استاندار تهران در خاتمه سخنان خود اشاره کرد: تا زمانی که واکسن این بیماری را پیدا نکردیم همچنان باید محدودسازی را رعایت نماییم.
منبع:

1399/02/10
20:14:11
5.0 / 5
2982
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رعایت محدودیت ها تا زمان پیدا شدن واكسن كرونا باید تداوم یابد
نظر شما در مورد رعایت محدودیت ها تا زمان پیدا شدن واكسن كرونا باید تداوم یابد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲