4 بوستان جنگلی تهران تا ۱5 اردیبهشت تعطیل می باشد بعلاوه اسامی

4 بوستان جنگلی تهران تا ۱5 اردیبهشت تعطیل می باشد بعلاوه اسامی به گزارش حراج كن بوستان های پایتخت از روز پنج شنبه (۲۸ فروردین) به روی شهروندان باز شدند، اما به دستور معاونت خدمات شهری شهرداری تهران چهار بوستان جنگلی چیتگر، سرخه حصار، لویزان و یاس فاطمی تا ۱۵ اردیبهشت سالجاری كماكان بسته هستند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علی محمد مختاری، درباره آخرین وضعیت بازگشایی بوستان های پایتخت که از هفتم فروردین به دنبال دستور ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل شده بودند، اظهار داشت: هم اکنون تمام بوستان های پایتخت به استثنای بوستان های جنگلی چیتگر، سرخه حصار، لویزان و یاس فاطمی به روی شهروندان تهرانی باز هستند.

وی با اشاره به اینکه این چهار بوستان جنگلی به علت مساحت زیاد و امکان تردد بالا به دستور معاونت خدمات شهری شهرداری تهران کماکان بسته است، عنوان کرد: این بوستان ها قابلیت تردد با خودرو را دارند و کنترل آنها دشوار است. این امکان وجود دارد که تجمعات در این بوستان ها بیشتر از سایر بوستان های شهر تهران باشد.

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با تاکید بر اینکه چهار بوستان یاد شده تا ۱۵ اردیبهشت ماه سالجاری تعطیل خواهند بود، افزود: با بازگشایی بوستان های پایتخت شاهد استقبال گسترده شهروندان بودیم این در شرایطی است که رعایت فاصله گذاری اجتماعی با عنایت به شیوع کرونا الزامی است. پروتکل های ورزات بهداشت در سطح بوستان ها به شهروندان اعلام شده و از آنها درخواست داریم که از تجمع در بوستان ها اجتناب کنند.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، مختاری با اشاره به اینکه بوستان های پایتخت روزانه سه بار ضدعفونی می شوند، عنوان کرد: زمین بازی کودکان، محل اسکان کارگران فضای سبز، زمین های بدن سازی و ورزش و مبلمان پارک ها از این قاعده مستثنی نیستند. همینطور پروتکل های مربوط به مقابله با شیوع کرونا از راه بلندگوهای تعبیه شده در بوستان ها به صورت مداوم اعلام می شود.1399/02/06
23:10:57
5.0 / 5
2878
تگهای خبر: خدمات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد 4 بوستان جنگلی تهران تا ۱5 اردیبهشت تعطیل می باشد بعلاوه اسامی
نظر شما در مورد 4 بوستان جنگلی تهران تا ۱5 اردیبهشت تعطیل می باشد بعلاوه اسامی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵