عضو شورای شهر تهران عنوان كرد

بازگشایی بوستان های پایتخت با رعایت اصول ایمنی

بازگشایی بوستان های پایتخت با رعایت اصول ایمنی به گزارش حراج كن رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران از بازگشایی بوستان های پایتخت با رعایت اصول بهداشتی اطلاع داد.


ناهید خداکرمی در گفت ‍وگو با ایسنا، در مورد بازگشایی بوستان های پایتخت، اظهار داشت: برپایه تصمیم ستاد ملی کرونا، بوستان های پایتخت تا اطلاع ثانوی بسته شدند اما حالا که فعالیت شهر به روال عادی برگشته، ضرورتی ندارد که بوستان ها بسته بمانند.
وی با اشاره به اینکه فضای سبز بوستان ها می تواند، تنش های فکری شهروندان را کم کند، افزود: وقتی همه شهر فعال است چرا بوستان ها باز نباشند؟ این درحالی است که محیط های بسته همچون ادارات و بانکها که احتمال انتشار ویروس درآن بیشتر است فعال هستند؛ اما بوستان ها که فضای باز و شادابی دارند بسته مانده بود.
خداکرمی با اشاره به موافقت ستاد کرونا برای بازگشایی مجدد بوستان ها ضمن تاکید بر تاثیرات مثبت فضای سبز بر بهداشت روان اظهار داشت: احتمال تجمع در بوستان ها به علت وسعت آنها کم است، اما در ورودی پارک ها اصول بهداشتی نصب خواهد شد و از راه بلندگوهای پارک ها به صورت مداوم اصول بهداشتی به مردم یادآوری می شود.1399/02/05
21:06:55
5.0 / 5
2904
تگهای خبر: بانك , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازگشایی بوستان های پایتخت با رعایت اصول ایمنی
نظر شما در مورد بازگشایی بوستان های پایتخت با رعایت اصول ایمنی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴