رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران خبر داد

اجرای طرح بركت علوی در آستانه ماه رمضان

اجرای طرح بركت علوی در آستانه ماه رمضان به گزارش حراج كن در آستانه ماه مبارك رمضان طرح بركت علوی به همت بسیج شهرداری تهران در جهت حل مشكلات معیشتی نیازمندان برگزار می گردد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، مجتبی سالك رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در اینباره اظهار داشت: این طرح در محل عرضه نیازهای ضروری مردم نظیر نانوایی ها، قصابی ها، سوپرماركت ها و میوه فروشی ها اجرا می شود و شهروندان خیر تهرانی می توانند مبلغ مورد نظر خویش را پرداخت و فیش آنرا بر روی بنرهای نصب شده در مغازه قرار دهند تا نیازمندان با برداشت آن، اجناس مورد نیاز خویش را خریداری كنند.
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: این طرح در آستانه ماه مبارك رمضان در بیشتر از ۱۵۰۰ مغازه شهر تهران انجام می شود و كلیه كسبه ای كه تمایل به علاقه مند به اجرای این طرح هستند می توانند با شماره تلفن۰۹۳۳۱۸۹۵۰۷۷ و یا ۸۸۴۴۶۴۸۱ تماس حاصل كنند.
مجتبی سالك خاطرنشان كرد: این طرح در جهت تاكید رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم ایجاد طرح مواسات و كمك مومنانه تا آخر ماه مبارك رمضان برای یاری رساندن به افراد كم بضاعت اجرا می شود.
وی تصریح كرد: بعد از تعطیلی كسب و كارها به واسطه شیوع بیماری كرونا، بسیاری خانوارهای نیازمندان و بی بضاعت جامعه، گرفتار مشكلات اقتصادی شده و در تأمین نیازهای اولیه و مایجتاج خود گرفتار مشكل شدند كه ان شاالله با كمك مردم و خیرین باری از دوش قشر ضعیف برداشته شود.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، سالك در انتها اظهار نمود: یكی از خصوصیت های جامعه علوی و مهدوی، توجه به نیازمندان و مردم گرفتار است و این نگاه، مردم ما را از سایر مردم جهان متمایز می كند و سبب جلب رحمت الهی می شود كه امیدواریم این تلاش ها و همدلی ها مورد رضایت الهی قرار گیرد.1399/02/01
14:09:12
5.0 / 5
3108
تگهای خبر: اقتصاد , پرداخت , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اجرای طرح بركت علوی در آستانه ماه رمضان
نظر شما در مورد اجرای طرح بركت علوی در آستانه ماه رمضان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵