قنبریان خبر داد:

راحتی در عملیات پرداخت و انتقال

راحتی در عملیات پرداخت و انتقال به گزارش حراج كن شركت تجارت الكترونیك پارسیان اپلیكیشن جدید خود با نام پیگیر را روانه بازار نمود.


به گزارش حراج كن به نقل از روابط عمومی شركت تجارت الكترونیك پارسیان، مهندس قنبریان مدیرعامل این شركت ضمن اعلام این خبر گفت: اپلیكیشن پیگیر یك پلتفرم جامع كیف پول الكترونیكی، انتقال وجه و پرداخت پول و سرویس های نوین مبتنی بر تلفن همراه است. تولید این اپلیكیشن حدود ۲ سال زمان برده و هم اكنون نسخه ی اول برنامه روانه بازار شده است.
وی در خصوص ماموریت پیگیرگفت : با توجه به استفاده روز افزون از سامانه ّهای موبایلی، نیاز به سرویس های كیف پول جامع بیشتر شده است. جامعیت پیگیر بدان معناست كه شما با آن می توانید از پرداخت كرایه تاكسی تا خرید در مغازه ّها، انتقال وجه، استفاده از كارت های تخفیف را بصورت یكجا داشته باشید. پیگیر با تمام كارت های شبكه شتاب كاربرد دارد.
ماموریت اول پیگیر ارائه خدمت كیف پول الكترونیكی است. به علاوه پیگیر محدود به یك نرم افزار تلفن همراه نبوده بلكه یك اكوسیستم موبایلی ایجاد می كند و تعداد زیادی برنامه را در بر خواهد گرفت كه آن ها را در زمان مناسب با توجه به پتانسیل های بازار به كاربران ارائه خواهیم كرد.
مدیرعامل پككو ادامه داد : اولین نسخه ای از برنامه ای كه روانه ی بازار كردیم امكان انتقال وجه را بدون نیاز به شماره كارت و فقط با داشتن شماره موبایل ارایه می دهد. یعنی اگر شما بخواهید به كسی پول پرداخت كنید و شماره كارت او را نمی دانید، فقط با دانستن شماره موبایل او می توانید برای وی پول انتقال دهید.
قنبریان در مورد مزیت های نسبی این اپلیكیشن گفت : برای ورود به حوزه پرداخت های نوین برنامه ی ویژه ای داریم و با توجه به اینكه جزو بزرگترین PSP های كشور هستیم تصمیم گرفتیم با یك استراتژی درست و بلند مدت وارد بازار شویم. تحلیل های ما به اینجا رسید كه پیگیر با توجه به زیرساخت های فنی خود و همچنین گرایش بازار به سمت پرداخت های خرد و IOT می تواند محصولات Fintech زیادی را با موتور خود به صورت جزیره ای و برای بازارهای مشخص تولید كند. به طور مثال انتقال وجه با استفاده از شماره موبایل را راه اندازی كردیم. از مدل های دیگر پرداخت می توان به پرداخت دونگی اشاره داشت، افراد می توانند همانند نرم افزارهای چت، گروه هایی تشكیل دهند و هزینه خریدها و قبوض خود را به صورت گروهی بپردازند. این یكی از سرویس های مهم مدیریت مالی شخصی است.
قنبریان در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد معرفی پیگیر افزود: در یكی از جزیره های دیگر پیگیر روی مشتریان تجاری و تسهیل پرداختهای مستمر و هم چنین خودكار سازمان ها و اشخاص تمركز شده است و در جزیره دیگری بزودی شاهد سیستم های مدیریت مالی ساده و هم چنین ارائه خدمات بیمه و ... خواهیم بود.
مدیر عامل تجارت الكترونیك پارسیان در پاسخ به این پرسش كه چرا پككو وارد این حوزه شده است، گفت: پرداخت های مبتنی بر موبایل هم اكنون رونق گرفته و پرچمدار نسل بعدی پرداخت ها خواهند بود. پككو با درك این واقعیت در یك سال اخیر با تمركز بر تولید، توسعه و برندسازی اپلكیشن تاپ به بازارهای بزرگی از مشتریان این نوع پرداخت دست یافته و مورد اعتماد مردم قرار گرفته است. اپلكیشن پیگیر به زودی در كنار اپلكیشن تاپ به مخاطبان معرفی و مردم شاهد حضور مشترك این دو نرم افزار در كنار یكدیگر خواهند بود.
در واقع پیگیر به ارائه سرویسهای مكمل و در تعامل با اپلكیشن تاپ پرداخته و متمركز بر ارائه خدمات پرداخت مبتنی بر كیف پول و شبكه های اجتماعی بوده و كاربران تاپ و پیگیر به صورت مشترك از خدمات این دو نرم افزار بهره مند خواهند گردید. این نرم افزارها با تركیب پلتفرم های مبتنی بر كارت، سیم كارت و تلفن هوشمند اكوسیستم پرداخت ما را كامل تر می كند و در نتیجه ما خود را برای موج بعدی سرویس های پرداخت آماده می كنیم.
به گفته قنبریان، روش نصب پیگیر به این صورت است كه كاربران برای نصب این اپلیكیشن می توانند از طریق اپ استور اپل و كافه بازار اقدام نموده و یا عدد عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۰۳۶ ارسال نمایند.


 

1396/05/27
23:58:58
5.0 / 5
5408
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد راحتی در عملیات پرداخت و انتقال
نظر شما در مورد راحتی در عملیات پرداخت و انتقال
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳