شهردار منطقه ۱۲ خبر داد

پرداخت كمك هزینه یك میلیون تومانی به 164 كسبه جمعه بازار پاساژ پروانه

پرداخت كمك هزینه یك میلیون تومانی به 164 كسبه جمعه بازار پاساژ پروانه به گزارش حراج كن شهردار منطقه 12 اظهار داشت: 164 كاسب و دستفروش كم بضاعت جمعه بازار پاساژ پروانه، كمك هزینه یك میلیون تومانی دریافت نمودند. همین طور مقاوم سازی و ایمن سازی در مقابل حریق پاساژ پروانه كه این روزها در تعطیلی به سر می برد، بعد از اختتام بحران كرونا ادامه خواهد یافت.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، علی محمد سعادتی با اعلان اینكه پاساژ پروانه در ایام پایانی سال ۱۳۹۸ به سبب نیاز به ارتقای ایمنی در مقابل حریق و مقاوم سازی سازه تعطیل شده، اظهار داشت: در جمعه بازار پاساژ پروانه حدود هزار و ۱۰۰ كسبه فعالیت می كردند و در صورت بروز حادثه هزاران نفر در معرض خطر قرار می گرفتند.
وی ادامه داد: آغاز پروژه ایمن سازی و مقاوم سازی این پاساژ و پاركینگ آن با شیوع بیماری كرونا توأم و سبب توقف روند پروژه شده است و پس از اختتام پروسه كرونا، مقاوم سازی این پاساژ ادامه پیدا خواهدنمود.

سعادتی افزود: با تصمیم مدیریت شهری پس از فراغت از شیوع بیماری كرونا و آغاز فعالیت ها، كسبه جمعه بازار در موقعیت جدیدی مستقر خواهند شد.
شهردار منطقه ۱۲ درباره توزیع بسته های حمایتی به كسبه و دستفروشان كم بضاعت كه حاشیه هایی را به وجود آورده بود، اظهار داشت: منطقه ۱۲ نیز از سهمیه ای در این زمینه برخوردار بود كه قسمتی از آن به كسبه كم بضاعت پاساژ پروانه اختصاص داده شد.
وی افزود: از ۱۱۰۰ كسبه این پاساژ حدود ۲۰۰ تن از آنان در دسته كم بضاعت ها قرار می گرفتند كه حتی اجاره میز فروش نیز از آنها ستاندن نمی شده و به صورت رایگان فعالیت می كردند.
وی افزود: به سبب محدود بودن سهمیه بسته های حمایتی به ۱۶۴ كسبه كم بضاعت كمك هزینه یك میلیون تومانی پرداخت گردید.
سعادتی، شایعات درباره گزینشی بودن افراد برای دریافت بسته های حمایتی را بی پایه و اساس خواند و اضافه كرد: به سبب محدودیت ها امكان پرداخت كمك هزینه به همه افراد میسر نبود و ملاك انتخاب افراد نیز دریافت نكردن اجاره بهای میز فروش به سبب توان ضعیف مالی بوده است.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، شهردار منطقه ۱۲ در ادامه ضمن رد شایعات مربوط به در نظر گرفته شدن پاساژ پروانه برای كارگاه ساختمان در حال ساخت پلاسكو٬ تصریح كرد: هیچ تصمیمی به این منظور اتخاذ نشده و ساختمان پلاسكو كه موضوع تعیین تكلیف آن به ماده صد كمیسیون معماری و شهرسازی ارسال شده، كارگاه ساختمانی در پاساژ پروانه نخواهد داشت.
منبع:

1399/01/30
16:36:34
5.0 / 5
2732
تگهای خبر: بازار , پرداخت , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پرداخت كمك هزینه یك میلیون تومانی به 164 كسبه جمعه بازار پاساژ پروانه
نظر شما در مورد پرداخت كمك هزینه یك میلیون تومانی به 164 كسبه جمعه بازار پاساژ پروانه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱