تداوم ارائه خدمات غیرحضوری به كاركنان صندوق ذخیره شهرداری تهران

تداوم ارائه خدمات غیرحضوری به كاركنان صندوق ذخیره شهرداری تهران به گزارش حراج كن مدیریت واحد امور اعضاء و خدمت رسانی موسسه صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران با اشاره به برخی مراجعات حضوری بازنشستگان در ایام اخیر اشاره كرد: در امتداد حفظ سلامت و همین طور شان و منزلت اعضا و به خصوص بازنشستگان گرامی، خدمات صندوق كماكان و فقط به صورت غیرحضوری ارائه می شود و اعضا از مراجعه حضوری به موسسه جدا بپرهیزند.به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، در پی شیوع بیماری كرونا و در امتداد حفظ بهداشت فردی و عمومی و همین طور تدابیر اتخاذ شده برای رعایت فاصله اجتماعی، خدمات حضوری موسسه صندوق ذخیره متوقف و ارائه خدمات به اعضاء غیرحضوری شد.

این در حالی است كه بنا بر اعلام واحد مدیریت امور اعضا و خدمت رسانی با اختتام ایام تعطیل سال جدید، كماكان شاهد مراجعه حضوری برخی بازنشستگان بوده ایم كه بدین وسیله تاكید می شود از مراجعه حضوری به موسسه جهت تسویه سپرده و سایر خدمات اكیداً خودداری شود.

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران، مدیریت واحد امور اعضاء همین طور از مراكز هزینه شهرداری تهران درخواست نمود هنگام مراجعه بازنشستگان جهت دریافت مدارك تسویه، عدم امكان ارائه خدمات حضوری موسسه را به آنها متذكر شوند.

این گزارش حاكیست سامانه خدمات غیرحضوری موسسه در امتداد احترام به وقت و صرفه جویی در هزینه اعضاء از شروع دیماه سال 98 راه انداز شده و در حال خدمت رسانی به متقاضیان است.

بر این اساس اعضاء می توانند با مراجعه به سایت موسسه به آدرس www.szks.ir و مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری از انواع خدمات تسویه سپرده و اطلاع از وضعیت حساب خود بهره مند شوند.

همچنین مركز پاسخگویی با شماره تلفن 42582000 آماده پاسخ به پرسش های اعضاءء است.
1399/01/19
23:40:50
5.0 / 5
3411
تگهای خبر: خدمات , طلا , مدارك , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تداوم ارائه خدمات غیرحضوری به كاركنان صندوق ذخیره شهرداری تهران
نظر شما در مورد تداوم ارائه خدمات غیرحضوری به كاركنان صندوق ذخیره شهرداری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴