ثبت پانصد و پنجاه هزار تماس ورودی و خروجی در مركز 122 آبفای قم پارسال

ثبت پانصد و پنجاه هزار تماس ورودی و خروجی در مركز 122 آبفای قم پارسال به گزارش حراج كن قم رئیس مركز 122 شركت آبفای قم از ثبت 550 هزار تماس ورودی و خروجی در این مركز پارسال خبرداد.


به گزارش حراج كن به نقل از روابط عمومی شركت آب و فاضلاب استان قم، علی اصغر جعفری در گزارشی به تشریح خدمات و اقدامات مركز 122 آبفای استان قم پارسال پرداخت و تصریح كرد: در سال 98 بیشتر از 550 هزار تماس ورودی و خروجی در كارنامه فعالیتهای ارتباطی این مركز به ثبت رسید.
وی با اشاره به اینكه پارسال حدود 284 هزار تماس تلفنی با مركز 122 قم برقرار شده است، اظهار داشت: این میزان تمام نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن با 8 درصد افزایش مواجه بوده كه نشان از توجه مردم به استفاده از خدمات غیرحضوری است.
رئیس مركز 122 شركت آب و فاضلاجب استان قم بیشترین تماسهای ورودی به این مركز را در حوزه خدمات امور مشتركین همچون صورتحساب، خدمات واگذاری انشعاب و تغییرات انشعاب اعلام و تصریح كرد: خدمات فوریتی شامل اعلام حوادث انشعاب و شبكه و قطع یا افت فشار آب در رتبه دوم تماس با این مركز قرار دارد.
وی همینطور با اشاره به تماسهای خروجی مركز 122 آبفای قم، از حدود 284 هزار تماس با مشتركین از جانب این مركز پارسال اطلاع داد و اظهار داشت: تماسهای خروجی به دو صورت پیام های صوتی و گفتگوی همكاران مركز با مشتركین انجام می شود.
جعفری با اشاره به اینكه از تعداد تماسهای برقرار شده با مشتركین بیشتر از 243 هزار مورد پیام صوتی در زمینه اطلاع رسانی قطع آب، پیام محافظت از كنتور در زمستان، وصول مطالبات، عرضه خدمات غیرحضوری و... بوده است، اظهار داشت: بیشتر از 40 هزار تماس هم توسط همكاران مركز در زمینه نظرسنجی، عرضه نتیجه پیگیری مشكلات به مردم، پیگیری درون سازمانی و هماهنگی های موردنیاز با مشتركین انجام شده است.
وی مركز 122 را جامع ترین درگاه ارتباطی شركت آب و فاضلاب با مشتركان توصیف كرد و با اشاره به اینكه 54 مبحث خدمت برای عرضه به مردم در این مركز تعریف شده است اظهار داشت: این خدمات شامل تمام درخواست های مشتركین در همه حوزه های در رابطه با شركت آب و فاضلاب می شود.
رئیس مركز 122 شركت آب و فاضلاب استان قم فعالیت بدون وقفه و شبانه روزی را از دیگر مزیت های این مركز برشمرد و خاطرنشان كرد: مشتركین در هر ساعت از شبانه روز می توانند همه خدمات موردنیاز خود شامل درخواست های خرید انشعاب، خدمات بعد از فروش و صورتحساب را از این مركز دریافت نمایند.
وی عرضه خدمات غیرحضوری را جزء سیاست های شركت آب و فاضلاب استان قم و در جهت اهداف دولت الكترونیك دانست و تاكید كرد: سال قبل با خدماتی كه مشتركان از مركز 122 آبفای استان دریافت نمودند از رجوع حضوری 60 هزار مشترك به مناطق شركت آب و فاضلاب و دفاتر پیشخوان جلوگیری به عمل آمد.1399/01/16
17:13:19
5.0 / 5
3313
تگهای خبر: اهدا , پرداخت , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ثبت پانصد و پنجاه هزار تماس ورودی و خروجی در مركز 122 آبفای قم پارسال
نظر شما در مورد ثبت پانصد و پنجاه هزار تماس ورودی و خروجی در مركز 122 آبفای قم پارسال
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵