مدیر ستاد محلات شهرداری تهران اعلام كرد

استفاده از شورایاری ها برای نظارت بر عملكرد شهرداری و شناسایی افراد در معرض صدمه كرونا

استفاده از شورایاری ها برای نظارت بر عملكرد شهرداری و شناسایی افراد در معرض صدمه كرونا به گزارش حراج كن مدیر ستاد محلات شهرداری تهران بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت شورایاری ها برای نظارت بر عملكرد شهرداری در حوزه مقابله با كرونا ویروس و شناسایی افراد در معرض صدمه اطلاع داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، مهدی شیرزاد در نشست خبری مجازی امروز دوشنبه در تشریح برنامه های سراهای محلات برای ایام نوروز اظهار داشت: در سراهای محلات كانون های گوناگونی فعال می باشند كه هم اكنون با انتشار كرونا ویروس بخش عمده فعالیت ها تعطیل و عموما خانه های سلامت در سراهای محلات فعال می باشند.
وی ادامه داد: هم اكنون بهره گیری از ظرفیت شورایاران برای نظارت بر عملكرد شهرداری در موضوعاتی همچون ضدعفونی مراكز میوه و تره بار، ایستگاه های اتوبوس، تاكسی و... شروع شده و در همین راستا چك فهرست هایی آماده و در اختیار شورایاران قرار گرفته تا گزارش های نظارتی خویش را برای ما ارسال نمایند.
وی ادامه داد: در ارتباط با NGOها و سمن ها در تلاشیم از ظرفیت نیروهای داوطلب بهره بگیریم. در همین راستا ظرف دو روز آینده سامانه كار داوطلبانه افتتاح می گردد تا هم داوطلبان و هم سمن ها به صورت پیش ثبت نام در حوزه هایی كه می توانند فعالیت كنند ظرفیت های خویش را در این سامانه تعریف كنند.
شیرزاد تصریح كرد: شورایاری ها از راه مجمع معتمدین محلات جلساتی را تشكیل دادند و در بحث شناسایی خانواده های در معرض صدمه و كمك به آنها فعال شدند. بدین سان آنها بر مبنای اطلاعات جمع آوری شده برنامه ریزی كرده اند تا با استفاده از ظرفیت های محلی حمایت هایی را از خانواده های در معرض صدمه داشته باشند.1398/12/26
23:02:59
5.0 / 5
3359
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استفاده از شورایاری ها برای نظارت بر عملكرد شهرداری و شناسایی افراد در معرض صدمه كرونا
نظر شما در مورد استفاده از شورایاری ها برای نظارت بر عملكرد شهرداری و شناسایی افراد در معرض صدمه كرونا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳