معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران خبر داد

مهلت سه ماهه برای پرداخت بدهی های زیر ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری

مهلت سه ماهه برای پرداخت بدهی های زیر ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری به گزارش حراج كن معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران اظهار داشت: به بدهكاران شهرداری برای پرداخت بدهی زیر 200 میلیون تومان سه ماه مهلت داده می شود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، گلپایگانی در برنامه ای رادیویی در تشریح مهلت سه ماهه برای بدهكاران شهرداری تهران اظهار داشت: ما هر سال با " طرح استقبال از نوروز " كارهای ساختمانی را از ۲۸ اسفند تا پنجم فررودین تعطیل اعلام می كردیم، اما امسال به سبب شرایط خاص كشور این تعطیلی تا ۱۵ فروردین ادامه می یابد تا همكاران ما به صورت شیفتی بر روند ساخت و سازها نظارت كنند.
وی ادامه داد: از طرفی مردم در این ایام در خانه هستند و ممكنست آسایش و آرامش آنها با كارهای ساختمانی مختل شود، بدین جهت كارهای ساختمانی با دستور شهردار تهران تا ۱۵ فروردین ماه متوقف می شوند.
وی درباب تكلیف كارهای در رابطه با نگهداری شهر در این ایام اظهار داشت: شهرداری به خاطر پاكیزه كردن و گندزدایی از شهر كارهای مضاعفی را در دستور كار قرار داده و فعال است. كلیه بخش های نگهداشت شهر و اماكن در رابطه با توزیع نیز مانند میادین میوه و تره بار و فروشگاه های شهروند به صورت شبانه روزی فعالیت می نمایند.
گلپایگانی در ارتباط با میزان ترددها در سطح شهر اظهار داشت: طبق آماری كه دكتر حجت روز چهارشنبه اعلام نمودند میزان ترددها در شهر نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود ۷۰ درصد كاهش پیدا كرده است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران اشاره كرد: با پیشنهاد شهرسازی به شورای شهر اعلام گردید كه به بدهكاران شهرداری برای پرداخت بدهی زیر ۲۰۰ میلیون تومان سه ماه مهلت داده می شود و عوارض ساختمانی زیر ۲۰۰ میلیون تومان نیز تا اختتام اردیبهشت ماه به همان نرخ سال ۹۸ محاسبه می گردد.
گلپایگانی همین طور از صدور مجوز و پروانه و اختتام كار به صورت غیرحضوری و اینترنتی آگاهی داد و اظهار داشت: متقاضیان می توانند بوسیله اینترنت كارهای مربوط به این بخش را انجام دهند.
وی از تشدید مراقبت ها برای دور كردن كلیه زباله گردها از سطل های زباله ها آگاهی داد و اضافه كرد: درآمد شهرداری باتوجه به كاهش ترددها، كاهش شدیدی پیدا كرده است البته سلامت شهروندان برای شهرداری مهمتر است و امیدواریم دولت هم در این شرایط به نگهداشت و بهداشت شهر كمك نماید.
در بخش دیگری از این برنامه رادیویی، قربانی پارام عضو هیئت علمی دانشگاه نیز اظهار داشت: شهرداری تهران هر سال برای بهبود شرایط شهروندان در چارچوب طرح هایی از كارهای عمرانی جلوگیری می كند و امسال باتوجه به شرایط كشور مدت زمان اجرای طرح استقبال از نوروز را از یك هفته به سه هفته افزایش داد.
وی ادامه داد: كارگاه های ساختمانی و كارهای عمرانی كه مربوط به زیرساخت های شهری نیستند و شخصی هستند از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل می شوند، اما شهرداری از این فرصت برای بهسازی بیشتر معابر و بزرگراه ها استفاده می نماید.
قربانی پارام اشاره كرد: اگر من شهردار تهران بودم در این روزها به توسعه بیمارستان ها و تغییر كاربری ورزشگاه ها به درمانگاه و بیمارستان كمك می كردم.
منبع:

1398/12/26
15:05:53
5.0 / 5
3635
تگهای خبر: پرداخت , فروش , فروشگاه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مهلت سه ماهه برای پرداخت بدهی های زیر ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری
نظر شما در مورد مهلت سه ماهه برای پرداخت بدهی های زیر ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱