استاندار خوزستان:

عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی در اهواز شروع شد

عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی در اهواز شروع شد حراج كن: استاندار خوزستان از آغاز عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی كاركنان سپاه آگاهی داد.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی ظهر امروز در مراسم كلنگ زنی فاز دوم عملیات اجرایی هزار واحد مسكونی كاركنان سپاه اظهار نمود: بعد از توافقی كه میان دولت و نیروهای مسلح برای ساخت منازل مسكونی برای كاركنان سپاه و نیروهای مسلح به دست آمد، امروز طرح ساخت هزار واحد مسكونی برای پرسنل نیروهای مسلح شروع شده است.
وی اضافه كرد: قبل تر هم تعدادی ساختمان در این منطقه باكیفیت خوب و مناسب ساخته شده است و همین طور در مكان های دیگر اهواز نیز این كار باارزش برای نیروهای مسلح به انجام رسیده است.
شریعتی بیان كرد: امید می رود كه در وقت مقرر و با برنامه پیش بینی شده این پروژه به انجام برسد و پرسنل نیروهای مسلح صاحب مسكن شده و شرایط معیشتی بهتری پیدا كنند.
استاندار خوزستان تصریح كرد: كارهای خوبی در استان خوزستان در بخش «مسكن» شروع شده است همچون در منبع آب اهواز كه حدود یك هزار و ۶۰۰ واحد شروع شده است كه ۸۰۰ واحد آن جابه جا می شود كه شامل منازلی است كه بعضاً غیراصولی و روی تپه ساخته شده و با اجرای این طرح این منازل برچیده خواهد شد.
شریعتی افزود: طرح اقدام ملی تولید مسكن نیز با حدود هفت هزار و ۶۰۰ واحد را در خوزستان آغاز نموده ایم و اجرای آن با بنیاد مسكن و ستاد اجرایی فرمان امام است و ویژه افراد نیازمند مسكن و مسكن اولی هاست.
استاندار خوزستان اظهار داشت: امید می رود با تكمیل این طرح ها كه اقدامات بسیار مؤثری به شمار می روند، بافت مسكونی را در سطح استان به شرایط استاندارد نزدیك نماییم.


منبع:

1398/12/14
22:31:55
5.0 / 5
3612
تگهای خبر: ارز , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی در اهواز شروع شد
نظر شما در مورد عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی در اهواز شروع شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲