مدیركل امور شهری استانداری سمنان اعلام كرد:

ضدعفونی روزانه ایستگاه ها و اتوبوس های شهری سمنان

ضدعفونی روزانه ایستگاه ها و اتوبوس های شهری سمنان حراج كن: ایسنا/سمنان مدیركل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان از ضدعفونی كردن روزانه اتوبوس های شهری و ایستگاه های اتوبوس از طرف شهرداری سمنان آگاهی داد.


راضیه شهاب، از تلاش همه شهرداری ها برای غلبه بر كروناویروس در این استان آگاهی داد و اظهار نمود: همه شهرداری های استان با تمام ظرفیت برای مقابله با كرونا بسیج شدند.
وی با اشاره به برخی كارهای شهرداری های این استان برای رویارویی و مقابله با ویروس كرونا اضافه كرد: شهرداری ها و همچون شهرداری مركز استان به صورت روزانه به ضد عفونی كردن اتوبوس های شهری، ایستگاه های اتوبوس و شست وشوی سطل های زباله می پردازد.
مدیركل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان از آموزش رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی، پاكبانان، نگهبانان بوستان های شهری و.. آگاهی داد و اشاره كرد: آموزش این افراد در قطع زنجیره انتقال ویروس می تواند نقش مهمی داشته باشد.
شهاب از جلوگیری از فروش دام، آبزیان و طیور در شهرهای این استان آگاهی داد و اظهار داشت: همه این اقدامات در امتداد مقابله با شیوع كویید19 صورت می گیرد و انتظار می رود كه مردم نیز همراهی لازم را با مسئولان ذی ربط داشته باشند.
وی از برنامه ریزی برای آموزش خانواده كاركنان شهرداری ها آگاهی داد و اضافه كرد: در همین راستا علاوه بر این، توزیع ماسك و مواد ضد عفونی كننده برای كاركنان آرامستان ها،، رانندگان اتوبوس، پاكبانان، نیروهای حمل زباله، عوامل جمع آوری پسماند، باغبانان و... در دستور كار مدیریت شهری قرار گرفته است.
مدیر كل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان همین طور از توزیع محلول ضد عفونی كننده بین ناكسی داران در سطح استان آگاهی داد و اظهار نمود: ضدعفونی كردن ادارات و پاكسازی معابر و... از دیگر سرفصل هایی است كه برای مقابله با كروناویروس در دستور كار شهرداری ها در شهرستان های هشت گانه استان قرار گرفته است.
منبع:

1398/12/11
14:21:27
5.0 / 5
3742
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضدعفونی روزانه ایستگاه ها و اتوبوس های شهری سمنان
نظر شما در مورد ضدعفونی روزانه ایستگاه ها و اتوبوس های شهری سمنان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱