فرماندار دلگان:

اقدامات خوبی در جهت اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد

اقدامات خوبی در جهت اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد به گزارش حراج كن ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شبكه بهداشت و درمان دلگان در حالت آماده باش قرار داشته و اقدامات خوبی در جهت تنویر و اطلاع رسانی و كنترل و مراقبت در حال انجام می باشد و هیچ موضوعی از اولویت بالاتری نسبت به سلامت مردم برخوردار نیست و مسئولین می بایست خودمان صف اول مبارزه و همینطور مراقبت از جامعه باشیم.


مجتبی شجاعی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: علاوه بر ضد عفونی كردن تجهیزات و امكانات آموزشی كلیه ادارات و بانكها و مراكز دولتی دلگان مكلف به گندزدایی و ضدعفونی كردن محیط كسب و كار و نصب اعلانهای اطلاع رسانی كرونا با هماهنگی شبكه بهداشت و درمان دلگان هستند.
وی اظهار داشت: با مدیرانی كه در این حوزه كوتاهی و درنگ كنند و سلامت شهروندان را با مورد تهدید قرار دهند، برخورد می گردد.
شجاعی افزود: از امروز هم برنامه ضد عفونی كردن كلاس های درس در سطح مدارس دلگان شروع شده است.
وی اظهار داشت: تیمی هم از مراجع ذیصلاح رصد و مراقبت فضای مجازی را در سطح شهرستان بر عهده گرفته و در صورت لزوم اقدامات قانونی با هماهنگی مقام قضایی در مورد افراد غیر مسئول كه مبادرت به آمار سازی، نشر اخبار كذب و شایعه پراكنی و ماجراجویی می كنند، صورت خواهد گرفت.
فرماندار دلگان تصریح كرد: اظهار نظرهای پزشكی صرفا می بایست از راه رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان صورت پذیرد و منبع و مرجع اطلاع رسانی این موضوع، شبكه بهداشت و درمان است و كلیه امكانات دلگان در اختیار شبكه بهداشت و درمان شهرستان می باشد.
وی اظهار داشت: ملت ایران دشمنان سخت تر را شكست داده اند و بطور قطع كرونا با همت دانشمندان كشور، جامعه پزشكی، مسئولین و همراهی مردم در ایران شكست خواهد خورد.
شجاعی اضافه كرد: خوشبختانه هوا در دلگان رو به گرمی است و از آنجایی كه این ویروس در مقابل گرما حساس و شكست پذیر است، این خود میتواند روند مهار و شكست این ویروس را تندتر كند.1398/12/08
10:11:45
5.0 / 5
3979
تگهای خبر: آموزشی , ارز , بانك , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اقدامات خوبی در جهت اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد
نظر شما در مورد اقدامات خوبی در جهت اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳