در گزارش حراج كن عنوان شد

تأمین پودر شوینده برای ایام پایانی سال

تأمین پودر شوینده برای ایام پایانی سال به گزارش حراج كن رئیس هیات مدیره انجمن تولیدكنندگان پودر شوینده از تدارك تولیدكنندگان پودر شوینده برای ایام پایانی سال، اطلاع داد و اظهار داشت: افزایش قیمت نخواهیم داشت.علم بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه واحدهای تولیدكننده پودر شوینده برای تأمین نیاز مردم در شب عید تدارك لازم را دیده اند، اظهار داشت: حالا تولید پودر شوینده با افزایش ۲۰ درصدی مواجه می باشد كه به علت توجه به نیاز بازار داخلی در روزهای پایانی سال، سیاست افزایش تولید در دستور كار قرار گرفته و مجموعه شرایط تولید نشان داده است كه مردم هم نباید نگران كمبود مواد شوینده و بهداشتی باشند.
رئیس هیأت مدیره انجمن تولیدكنندگان شوینده اضافه كرد: نیاز داخلی مردم به پودر شوینده در روزهای شب عید تأمین شده است و در انبارها موجود است؛ ضمن اینكه تولیدكنندگان بر روی افزایش تولید كار می كنند و هیچ كمبودی هم نداریم.
وی خاطرنشان كرد: با تولیدكنندگان هم قرار گذاشتیم كه هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته باشند و تا آخر فروردین ۹۹ هیچ تغییری پذیرفته شده نیست و كالا با تخفیف هم عرضه می شود.
علم بیگی تصریح كرد: عرضه میزان تخفیف به مردم بستگی به نوع عملكرد فروشگاه های بزرگ دارد كه چه تخفیف هایی به مردم بدهند؛ اما مهم این است كه كمبودی وجود ندارد؛ اما تخفیف بستگی به فروش و قراردادهایی دارد كه تولیدكنندگان با فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه ها دارند؛ چونكه تخفیف برخی اوقات اینطور تعریف می شود كه فروشگاه از سود خود می كاهد و گاهی هم در رقابت، از این قیمت تعریف شده بر روی كالا، به فروش یك محصول تخفیف می دهند تا مشتری های برندهای دیگر را بیاورند و انجمن دخالتی در آن ندارد.
وی در مورد وضعیت تولید هم اظهار داشت: هم اكنون مشكلی نداریم و تغییرات اساسی هم نداریم. ضمن اینكه مواد اولیه تولید هم كه می خواستند گران شوند؛ با مقاومت انجمن مواجه گردید كه مواد اولیه هم تولیدكننده مواد اولیه افزایش ندهیم. نهاده های تولید هم، هیچ تغییر قیمتی نداشته اند و قرار بر این شده كه در شب عید، مشكل مواد اولیه نباشد. همه تولیدكنندگان هم تعهد كردند كه كمبودی نباشد و نگرانی در این رابطه وجود ندارد و بیشتر از ۱۲۰ درصد پیشبینی تولید وجود دارد.

1398/11/18
01:34:14
5.0 / 5
4458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تأمین پودر شوینده برای ایام پایانی سال
نظر شما در مورد تأمین پودر شوینده برای ایام پایانی سال
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳