یك مسئول:

اشتغال، مسكن و فرهنگ سه ضلع مثلث پشتیبانی از مددجویان كمیته امداد است

اشتغال، مسكن و فرهنگ سه ضلع مثلث پشتیبانی از مددجویان كمیته امداد است به گزارش حراج كن ایسنا/مركزی مدیركل كمیته امداد امام خمینی(ره) استان مركزی اظهار داشت: اشتغال، مسكن و فرهنگ سه ضلع مثلث حمایتی مددجویان كمیته امداد است.


قنبر موسی نژاد در آئین افتتاح پروژه های راه اندازی مسكن مددجویان صدمه دیده از سیل ابتدای سالجاری در بخش مركزی و نوبران ساوه كه با مشاركت كمیته امداد امام خمینی (ره) استان مركزی، بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مركزی و بنیاد مسكن انجام شده است، اظهار نمود: توانمندسازی مددجویان با تاكید بر استقلال معیشتی، اقتصادی و اجتماعی مددجویان و ایجاد اشتغال بعنوان منشور راهبردی و نقشه راه پیش روی كمیته امداد است.
وی اضافه كرد: توانمندسازی مددجویان زمانی اتفاق خواهد افتاد كه سه ضلع مثلث ایجاد اشتغال، راه اندازی مسكن و تقویت فرهنگ و اعتقادات تشكیل گردد و با انجام اقدامات حمایتی مددجویان توانمند و از چرخه حمایتی بیرون بروند.
وی با تاكید بر اینكه راه اندازی مسكن برای مددجویان با ایجاد اشتغال گام بزرگی در جهت توانمندسازی مددجویان خواهد بود، اظهار نمود: آغاز ساخت هزار واحد مسكن برای محرومان از برنامه های شاخص و پرارزش دهه مبارك فجر كمیته امداد استان مركزی است كه زمین مورد نیاز برای ساخت ۵۰۰ واحد از این تعداد مسكن توسط اداره كل مسكن و شهرسازی واگذار شده و زمین ۵۰۰ واحد دیگر هم تا آخر سال واگذار می شود.
مدیر كل كمیته امداد امام خمینی(ره) استان مركزی خاطرنشان كرد: ساخت مسكن محرومان همراه با پیوست فرهنگی نمونه بارز نقش كمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان و اهمیت این نهاد به توانمندی اقشار كم بضاعت است.
وی به برنامه های مشترك دستگاه های عضو در كمیته همیاری و خدمت رسانی ستاد بزرگداشت دهه مبارك فجر اشاره نمود و اظهار داشت: پروژه های قابل افتتاح كمیته امداد، بنیاد مسكن، سازمان بهزیستی و سایر اعضای كمیته همیاری و خدمت رسانی به ارزش بیشتر از ۲۵ میلیارد تومان در روزهای دهه فجر افتتاح می گردد.
موسی نژاد همینطور با اشاره به بازسازی و ساخت مسكن محرومان و صدمه دیدگان سیل بهار سال جاری اظهار داشت: بازسازی و راه اندازی واحدهای مسكونی در مناطق مختلف استان مركزی به همت كمیته امداد، بنیاد مسكن و بسیج سازندگی سپاه در حال انجام می باشد.
وی با تاكید بر اینكه مسكن یكی از مولفه های مهم توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، اظهار داشت: تأمین مسكن مناسب برای مددجویان تحت پشتیبانی از اقدامات كمیته امداد در كمك به نیازمندان و مددجویان است.1398/11/15
22:45:18
5.0 / 5
4345
تگهای خبر: ارز , اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اشتغال، مسكن و فرهنگ سه ضلع مثلث پشتیبانی از مددجویان كمیته امداد است
نظر شما در مورد اشتغال، مسكن و فرهنگ سه ضلع مثلث پشتیبانی از مددجویان كمیته امداد است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲