ارائه بودجه ۹۹ شهرداری تهران یكشنبه آینده به شورای شهر

ارائه بودجه ۹۹ شهرداری تهران یكشنبه آینده به شورای شهر حراج كن: معاون شهردار تهران از تقدیم لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران در روز یكشنبه 13 بهمن ماه به شورای اسلامی شهر تهران آگاهی داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، حامد مظاهریان در آیین تكریم و معارفه مدیركل منابع انسانی شهرداری تهران كه با حضور مدیران كل ستادی و مدیران عامل سازمانها و شركتهای تابعه حوزه معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران برگزار شد؛ اظهاركرد: تغییرات مدیریتی لازمه تمام سیستمهای اداری است و لزوما دارای بار منفی نیست. تجارب موفق مدیریت منابع انسانی بر این امر استوار است كه راهكار جابجایی افراد در سیستم های سازمانی می تواند به بروز استعدادهای مختلف فردی و مدیریتی، ایجاد انگیزه، مشاركت، نوآوری و خلاقیت در كار و در نهایت ارتقای بهره وری در سازمان منجر شود.
وی با اشاره به جنس كارهای برون بخشی معاونت برنامه ریزی و درون بخشی منابع انسانی اشاره كرد: معاونت برنامه ریزی نقش سیاستگذاری، میانجی گری، اتصال و تعامل بین شورای شهر و شهرداری و بین سایر بخش های شهرداری تهران را ایفا می كند اما معاونت منابع انسانی با وجود اینكه ظاهرا مختص كاركنان شهرداری است؛ بخش حساستر و گاها پیچیده تر است و باید خاصیت های چند وجهی این حوزه در تمامی سطوح تصمیم گیری لحاظ شود.
سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران اذعان كرد: در دوره پیش رو تلاش داریم با بهره گیری از كار تیمی و تعامل درون و برون بخشی، سیاست ها و رویكردهای مشخص مدیریت شهری را در حوزه برنامهریزی و منابع انسانی پیش ببریم. بدین سبب بنا به موضوع، ناگزیر به اصلاح ساختار، جابجایی مدیران یا تغییر فرایندها هستیم.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینكه قرار بود بودجه سال ۹۹ بعد از تصویب متمم بودجه به شورای شهر ارائه شود، اعلام نمود: لایحه بودجه سال ۹۹ آماده است و روز یكشنبه آینده (۱۳ بهمن ماه) به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم خواهد شد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، مظاهریان در ادامه سخنان خود، از محمد صادقی مدیركل سابق منابع انسانی شهرداری تهران بعنوان یكی از مدیران حرفهای و با تجربه شهرداری یاد كرد كه در یك مجموعه یكپارچه تلاشهای خودرا در پیاده سازی شعارهای مدیریت شهری و شهرداری انجام داده است و از همكاریهای وی قدردانی نمود.



1398/11/08
09:14:49
5.0 / 5
4629
تگهای خبر: تجربه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارائه بودجه ۹۹ شهرداری تهران یكشنبه آینده به شورای شهر
نظر شما در مورد ارائه بودجه ۹۹ شهرداری تهران یكشنبه آینده به شورای شهر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳