مدیرعامل بانك صنعت و معدن اعلام كرد:

شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم

شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم به گزارش حراج كن مدیرعامل بانك صنعت و معدن اظهار داشت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح های توسعه محور در این مجموعه باعث دلگرمی جامعه و ما در شبكه بانكی كشور است.


به گزارش حراج كن به نقل از گروه خودروسازی سایپا، حسین مهری در بازدید از مركز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا و امضای تفاهم نامه تأمین منابع مالی تولید در این گروه، اضافه كرد: از زمان انتصاب تیم مدیریتی كنونی سایپا، شاهد تحول اساسی در زمینه های كمی و كیفی در این گروه خودروسازی هستیم.
وی بعد از بازدید از نمونه محصولات جدید سایپا در مركز تحقیقات اضافه كرد: برنامه توسعه محصولات سایپا و پروژه عرضه هشت محصول جدید در سه سال آینده، حركتی امیدواركننده است و این اقدام بزرگ، باوجود وجود محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه، با همت و تلاش جوانان نخبه ایرانی انجام شده است.
مهری افزود: هم اكنون نگاه بلندمدت برای توسعه و نوآوری گروه سایپا در این مجموعه شكل گرفته و همین مساله، انگیزه و عزم شبكه بانكی را برای حمایت روز افزون از این گروه بالا می برد.
وی اظهاركرد: همینطور در یكسال اخیر بیشترین همكاری با بانك صنعت و معدن در این گروه شكل گرفته و سایپا بعنوان یك مشتری خوش حساب، هیچ گونه بدهی معوق به این بانك ندارد.
وی با اشاره به اینكه مجموعه بانك صنعت و معدن درخدمت اهداف تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بود، تصریح كرد: آماده هستیم تا در پروژه های مربوط به تولید انبوه خودرو های جدید سایپا نقدینگی مورد نیاز را تأمین نماییم و اهداف رونق تولید را در این گروه مورد حمایت قرار دهیم.
مهری اظهار داشت: با همكاری مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا، كارگروه مشترك سایپا و بانك صنعت و معدن از امروز تشكیل می شود تا بتوانیم تأمین مالی طرح های تولید را با سرعت و هماهنگی بیشتر دنبال نماییم.
گفتنی است در جریان این بازدید، تفاهم نامه تأمین مالی سرمایه در گردش گروه خودروسازی سایپا توسط بانك صنعت و معدن، بین دو طرف به امضا رسید و آنها بر تسهیل خدمات بانكی، گشایش ال سی و تأمین نقدینگی مورد نیاز برای تولید محصولات جدید تاكید كردند.

1398/11/03
20:26:07
5.0 / 5
4709
تگهای خبر: اهدا , بانك , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم
نظر شما در مورد شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲