تفاهمنامه حوزه علمیه و ایران كیش به امضا رسید

تفاهمنامه حوزه علمیه و ایران كیش به امضا رسید حراج كن: سند همكاری مشترك میان مركز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و شركت كارت اعتباری ایران كیش به امضا رسید.


به گزارش حراج كن به نقل از مهر، حسین محمدی زاده معاونت نیروی انسانی و پشتیبانی مركز مدیریت حوزه علمیه قم ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این تفاهم نامه كار جدیدی در رابطه با خدمات بانكی و… برای طلاب، حوزه علمیه، مركز مدیریت علمی قم است. امیدداریم این مساله فتح بابی برای سایر همكاری ها دراین زمینه باشد. وی ادامه داد: تلاش این است تا این همكاری ها هم در سطح طلاب و هم در مدارس شهرستان ها و استانها ی مربوط گسترش یابد.
محمدی زاده با اشاره به اینكه حدود ۵۰۰ مدرسه درسراسر كشور و ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر طلاب در حال تحصیل و به همین میزان فارغ التحصیل داریم اظهار داشت: این تفاهم نامه میان مركز مدیریت علمی خواهران سراسر كشور و شركت كارت اعتباری ایران كیش در ابعاد مختلف بسته شده است. توسعه اپلیكیشن پرداخت اختصاصی حوزه های علمیه خواهران بر اساس زیرساخت های ایران كیش، استفاده از ابزارهای پذیرش ایران كیش شامل پایانه های فروش، درگاه های پرداخت اینترنتی و موبایلی و ussd، جهت انجام پرداخت های الكترونیك واحدهای صفی و ستادی حوزه های علمیه خواهران، استفاده از خدمات مشاوره ای و عملیاتی ایران كیش جهت استفاده بهینه از فرصت های درآمدزا در نظام مالی و بانكی كشور همچون موارد این تفاهم نامه است.
وی در پاسخ به این كه حوزه علمیه چرا ایران كیش را برای این تفاهم نامه انتخاب نموده است اظهار داشت: ایران كیش را یك شركت پیشرو درارتباط با صنعت پرداخت دیدیم و با بررسی هایی كه دربانك های مختلف شده بود، بانك تجارت و مركز ایران كیش را نزدیكترین و بهترین سازمانی دیدیم كه دراین راستا می توانند به ما كمك نماید. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/10/24
19:20:35
5.0 / 5
4636
تگهای خبر: ابزار , بانك , پرداخت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تفاهمنامه حوزه علمیه و ایران كیش به امضا رسید
نظر شما در مورد تفاهمنامه حوزه علمیه و ایران كیش به امضا رسید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳