سرپرست حقوقی وزارت صنعت:

خودروسازان تا آخر سال ۹۹ واگذار می شوند

خودروسازان تا آخر سال ۹۹ واگذار می شوند حراج كن: سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت صمت، از واگذاری خودروسازان تا آخر سال 99 آگاهی داد.به گزارش حراج كن به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، افشار فتح الهی گفت: واگذاری این شركت ها در سه مرحله تعریف شده است، كه باید انجام بشود.
وی در ادامه تشریح كرد: مرحله اول واگذاری اموال غیرتولیدی آنها است كه الان شروع شده و قسمتی از آنها واگذار شده و بخشی دیگر با پروسه كارشناسی در حال انجام می باشد.
سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت صمت با اشاره به اینكه سطح دیگر واگذاری مربوط به شركت های زیرمجموعه وابسته به خودروسازان است، اظهار داشت: واگذاری این شركت ها ممكنست در چارچوب سهام یا مالكیت كامل باشد كه در قسمتی از شركتهای اولویت دار این كار شروع شده است.
فتح الهی افزود: در نهایت نیز واگذاری شركتهای اصلی است كه طبق برنامه زمان بندی ما تا آخر سال ۱۳۹۹ باید صورت گیرد و تا آن موقع همه این سه مرحله باید انجام شده باشد.
وی اضافه كرد: در جلسه ای كه با اعضای هیأت مدیره شركت ها و دستگاه های مرتبط داشتیم روی این مساله تاكید گردیده است كه این شركتها موظف می باشند تا بر طبق این برنامه كار را با رعایت الزامات قانونی جلو ببرند.


منبع:

1398/10/13
12:15:35
5.0 / 5
4554
تگهای خبر: برند , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خودروسازان تا آخر سال ۹۹ واگذار می شوند
نظر شما در مورد خودروسازان تا آخر سال ۹۹ واگذار می شوند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵