ساپیا اعلام كرد:

تولید ۲ و نیم برابری سایپا در آذر ۹۸ نسبت به آذر ۹۷

تولید ۲ و نیم برابری سایپا در آذر ۹۸ نسبت به آذر ۹۷ به گزارش حراج كن گروه خودروسازی سایپا با تولید ۴۰ هزار و ۶۶۲ دستگاه انواع خودرو در آذرماه ۹۸، تولیدِ ۲۵۴ درصدی نسبت به آذرماه ۹۷ را ثبت نمود و موفق شد همچنان عنوان ˮخودروساز اولˮ كشور را برای خود حفظ كند.


به گزارش حراج كن به نقل از مهر به نقل از گروه خودروسازی سایپا، از آذرماه ۹۷ و با تأثیرگذاری تحریم های ظالمانه بر صنعت خودرو، تیراژ تولید در گروه خودروسازی سایپا به شدت كاهش پیدا كرد بگونه ای كه خطوط تولید یا در بازه های زمانی مختلف متوقف بود یا در صورت تولید، به میانگین روزانه كمتر از ۷۰۰ دستگاه در روز رسیده بود.
آمارهای رسمی نشان داده است فرآیندها و تیراژ تولید از بهمن ماه ۹۷ روند رو به بهبود پیش گرفته تا اینكه در آذرماه ۹۸ از میزان تولید در مدت مشابه سال پیش فراتر رفت و رشد قابل ملاحظه ای را نشان داد.
براین اساس بیشترین تیراژ تولید سایپا در آذرماه سپری شده به محصولات خانواده ایكس ۱۰۰، ایكس ۲۰۰ و ساینا و كوییك اختصاص داشته است.
تولید بیشتر از ۴۰ هزار دستگاه در آذرماه كه میانگین نزدیك به دو هزار دستگاه تولید در ایام كاری آخرین ماه پاییز است، نشان می دهد، گروه خودروسازی سایپا موفق شده با برنامه ریزی مناسب، تكیه بر توان داخلی و اجرای موفق پویش ملی بومی سازی قطعات خودرو، تا اندازه زیادی در حوزه های خودرو های قابل تولید، تحریم های بین المللی را بی اثر كرده و به چالش بكشد.

1398/10/10
12:50:08
5.0 / 5
4963
تگهای خبر: تولید , صنعت , كشور , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تولید ۲ و نیم برابری سایپا در آذر ۹۸ نسبت به آذر ۹۷
نظر شما در مورد تولید ۲ و نیم برابری سایپا در آذر ۹۸ نسبت به آذر ۹۷
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳